رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الجمعة ۱۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Friday 5 June
  روایت حجت‌الاسلام‌ ‌حسینی‌قمی از قیمت محصولات و اقلام خوراکی؛ نیازمندان با این قیمت‌ها چگونه می‌توانند خرید کنند

  روایت حجت‌الاسلام‌ ‌حسینی‌قمی از قیمت محصولات و اقلام خوراکی؛ نیازمندان با این قیمت‌ها چگونه می‌توانند خرید کنند به گزارش شهرکریمه حجت‌الاسلام‌ سید‌حسین حسینی قمی در برنامه سحرگهان حرم حضرت معصومه (س) اظهار داشت: روز اول ماه رمضان که قیمت محصولات و اقلام خوراکی را مشاهده کردم بسیار ناراحت شدم که فقیران و نیازمندان با این […]


  روایت حجت‌الاسلام‌ ‌حسینی‌قمی از قیمت محصولات و اقلام خوراکی؛ نیازمندان با این قیمت‌ها چگونه می‌توانند خرید کنند

  به گزارش شهرکریمه حجت‌الاسلام‌ سید‌حسین حسینی قمی در برنامه سحرگهان حرم حضرت معصومه (س) اظهار داشت: روز اول ماه رمضان که قیمت محصولات و اقلام خوراکی را مشاهده کردم بسیار ناراحت شدم که فقیران و نیازمندان با این قیمت‌ها چگونه می‌توانند خرید کنند.

  وی افزود:از این مرحله عبور می‌کنیم و خدا به‌حق اهل‌بیت(ع) شر آمریکا و شجره خبیثه آل سعود را به خودشان برمی‌گرداند و سیاهی به ذغال می‌ماند.

  استاد حوزه علمیه با اشاره به مشکلات جامعه و گرانی تصریح کرد: مسئولین باید شبانه‌روز بیدار باشند و تلاش و خدمت کرده و در راستای رفع مشکلات جامعه اهتمام داشته باشند و مردم هم باید به داد یکدیگر برسند.

  حسینی قمی بیان کرد: ماه مبارک رمضان، ماه ضیافت الهی است و خداوند مهمان‌های خود را دوست دارد ما هم باید از فقیران و نیازمندان دستگیری کرده و به آن‌ها کمک کنیم.

  وی با اشاره به حدیثی از امام صادق(ع) گفت:سخت‌ترین آزمون برای انسان از این بالاتر نیست که از پول بگذرد، در حرم امام رضا(ع) منبر بودم و شخصی آمد و گفت که این حدیث درست است من در 8 سال دفاع مقدس حضور داشتم و از جانم گذشتم ولی امروز حاضر نیستم از پولم بگذرم.

  استاد حوزه علمیه با اشاره به حدیثی از پیامبر(ص)خاطرنشان کرد:  ریشه بخل کفر و ریشه سخاوت ایمان است.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.