رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • الأحد ۱۷ رمضان ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 10 May
  ویژه‌برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) در سالروز ولادت امام زمان(عج)

  ویژه‌برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) در سالروز ولادت امام زمان(عج) به گزارش شهرکریمه مراسم جشن شب میلاد حضرت ولیعصر(عج) (شنبه31/1/98 بعد از نماز عشاء) با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی قمی و مولودی‌خوانی حاج سیدرضا نریمانی برگزار می‌شود. مراسم احیای شب نیمه شعبان نیز از ساعت یک بامداد، برگزار می‌شود؛ این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسین مؤمنی، […]


  ویژه‌برنامه‌های حرم حضرت معصومه(س) در سالروز ولادت امام زمان(عج)

  به گزارش شهرکریمه مراسم جشن شب میلاد حضرت ولیعصر(عج) (شنبه31/1/98 بعد از نماز عشاء) با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی قمی و مولودی‌خوانی حاج سیدرضا نریمانی برگزار می‌شود.
  مراسم احیای شب نیمه شعبان نیز از ساعت یک بامداد، برگزار می‌شود؛ این مراسم با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید حسین مؤمنی، مناجات خوانی حاج جواد برزگر و اجرای برنامه‌های مختلف قرآنی همراه خواهد شد.
  در صبح میلاد حضرت ولیعصر(عج) (یکشنبه1/2/98 ساعت 11) مراسم جشنی با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین حیدری کاشانی و مدیحه‌سرایی آقایان شیخ‌زاده و زمانی برگزار می‌شود. بلافاصله بعد از نماز عصر نیز حاج مهدی سلحشور به مولودی‌خوانی می‌پردازد.
  ویژه‌برنامه‌های سالروز میلاد امام زمان(عج) در حرم کریمه اهل‌بیت(س) قبل از اذان مغرب با سخنرانی  حجت‌الاسلام‌والمسلمین طبسی و مدیحه‌سرایی آقایان رنجبر و حبیب زاده ادامه می‌یابد. مراسم شام میلاد نیز بعد از نماز عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام‌والمسلمین فرحزاد و مداحی حاج سید مهدی میرداماد شبستان امام خمینی(ه) برگزار می‌گردد.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.