رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • السبت ۱۶ رمضان ۱۴۴۱
 • 2020 Saturday 9 May
  پشتیبانی از 2 میلیارد تراکنش بانکی

  پشتیبانی از 2 میلیارد تراکنش بانکی به گزارش شهرکریمه سید حسن‌ هانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز قم با بیان اینکه سال گذشته بیش از ٢ میلیارد تراکنش بانکی در فضای ارتباطات را پشتیبانی کردیم اظهار کرد: این کار موجب کاهش هزینه‌ها خواهد شد. وی بیان کرد: تمام شبکه‌های کشور امکانات نسل […]


  پشتیبانی از 2 میلیارد تراکنش بانکی

  به گزارش شهرکریمه سید حسن‌ هانی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز قم با بیان اینکه سال گذشته بیش از ٢ میلیارد تراکنش بانکی در فضای ارتباطات را پشتیبانی کردیم اظهار کرد: این کار موجب کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

  وی بیان کرد: تمام شبکه‌های کشور امکانات نسل چهار را دارا هستند که بستر خوبی برا کسب و کار است.

  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم با اشاره به رشد سه برابری تولیدات نرم افزاری تلفن همراه خاطرنشان کرد: با توجه به رشد گوشی‌های همراه این نرم افزارها می‌توانند نیازهای مردم را رفع کنند.

  وی ادامه داد: یکی از چالش‌ها مساله اشتغال بوده است که یکی از نیازها برای فعال کردن اشتغال فراهم کردن بستر کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات است.

  هانی اضافه کرد: بیش از ٢٠٠ هزار شغل در این حوزه ایجاد شده اما جای کار بیشتر وجود دارد.

  وی با تاکید بر اینکه یکی از پیامدهای پر تشنج جامعه بحث فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است گفت: این فضا اگر در دست دشمن باشد به ما ضربه زده و اگر در دست دوست باشد ارتقای امکانات را شاهد خواهیم بود. حمایت از پیام رسان‌های داخلی شده اما در حوزه محتوا چالش داریم.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.