رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


 • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
 • الإثنين ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۱
 • 2020 Monday 6 July
  کرونا خللی در روند خدمت رسانی شهرداری به مردم ایجاد نکرد

  کرونا خللی در روند خدمت رسانی شهرداری به مردم ایجاد نکرد به گزارش شهرکریمه سیدامیر سامع ظهر امروز در نشست خبری با رسانه‌های استان قم، با اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه مقابله با کرونا اظهار کرد: از نخستین روزهای شیوع کرونا ستاد مقابله با کرونا در شهرداری تشکیل شد و راهبردهایی برای مقابله با […]


  کرونا خللی در روند خدمت رسانی شهرداری به مردم ایجاد نکرد

  به گزارش شهرکریمه سیدامیر سامع ظهر امروز در نشست خبری با رسانه‌های استان قم، با اشاره به اقدامات شهرداری در حوزه مقابله با کرونا اظهار کرد: از نخستین روزهای شیوع کرونا ستاد مقابله با کرونا در شهرداری تشکیل شد و راهبردهایی برای مقابله با این بحران تدوین شد.

  وی با اشاره به تشکیل مستمر جلسه ستاد مقابله با کرونا بیان کرد: 10 کمیته در این ستاد تشکیل و از همان روزهای نخست اقدامات در صحنه آغاز شد.

  معاون خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه تمام نهادهای زیرمجموعه شهرداری وارد میدان شدند تا خدمات رسانی به مردم داشته باشند بیان کرد: به سرعت نیازهای شهر مشخص و تجهیزات لازم تامین شد.

  وی گفت: در همین حین رعایت پروتکل‌های بهداشتی و شرعی در دستور کار قرار گرفت تا مشکلی در روند خدمت رسانی به مردم رخ ندهد.

  معاون شهردار قم با تاکید بر اینکه بیش از 60 اکیپ به صورت روزانه کار ضدعفونی را بر عهده داشتند گفت: روزانه در بیش از هزار نقطه شهر نکات بهداشتی و سلامتی به مردم ارائه می‌شد.

  وی بیان کرد: همزمان با این مسائل در حوزه فضای سبز، مدیریت پسماند، ایمنی و… هیچ گونه خللی ایجاد نشد و خدمات به طور کامل به مردم ارائه شد.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.