رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


 • چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۵ شوال ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 19 June
  ۱۲ اتوبوس یورو۴ تا ۱۷ فروردین ۹۸ به اتوبوسرانی قم اضافه می‌شود

  ۱۲ اتوبوس یورو۴ تا ۱۷ فروردین ۹۸ به اتوبوسرانی قم اضافه می‌شود به گزارش شهرکریمه امیر یزدی در حاشیه بهره‌برداری از 40 دستگاه اتوبوس شهری جدید در ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری شورای اسلامی شهر قم و معاونت حمل‌ونقل شهرداری قم اقدامات مناسبی در زمینه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی […]


  ۱۲ اتوبوس یورو۴ تا ۱۷ فروردین ۹۸ به اتوبوسرانی قم اضافه می‌شود

  به گزارش شهرکریمه امیر یزدی در حاشیه بهره‌برداری از 40 دستگاه اتوبوس شهری جدید در ناوگان اتوبوسرانی شهرداری قم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: با همکاری شورای اسلامی شهر قم و معاونت حمل‌ونقل شهرداری قم اقدامات مناسبی در زمینه نوسازی ناوگان اتوبوسرانی قم انجام شده است.

   وی با بیان اینکه 40 دستگاه از 104 دستگاه اتوبوس‌های یورو4 ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم همزمان با سالروز ولادت امیرالمؤمنین(ع) به شهرداری قم واگذار شده است، افزود: این اتوبوس‌ها با آلایندگی بسیار پاک و بدون هیچ‌گونه آلودگی محیط زیستی بوده و مناسب‌سازی نیز در این اتوبوس‌ها برای افراد سالخورده و معلولان و افراد ویلچری انجام پذیرفته است.

  مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی قم خاطرنشان کرد: 12 دستگاه اتوبوس دیگر یورو4 شهرداری قم نیز تا 17 فروردین‌ماه طبق قرارداد انجام‌شده به چرخه حمل‌ونقل عمومی سطح شهر قم افزوده می‌شود.

  وی با تأکید بر اینکه “امیدواریم 52 دستگاه مابقی اتوبوس‌های یورو4 نیز تا انتهای شش‌ماهه نخست سال 98 به شهرداری قم واگذار شود”، ابراز کرد: 50 دستگاه از این اتوبوس‌ها سال گذشته به ناوگان اضافه شده بود که با این اتوبوس‌های جدید تعداد آن‌ها به 154 اتوبوس یورو4 رسیده است.

  یزدی با اشاره به هماهنگی‌های لازم برای خرید 100 دستگاه دیگر از این اتوبوس‌ها خاطرنشان کرد: 23 اتوبوس زرین خودرو نیز خریداری شده که به‌مرور وارد مدار ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر قم می‌شود.

  انتهای پیام/137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.