رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 29 خبر


 • سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 16 July
  733 هزار زائر نوروزی در قم اسکان یافتند

  733 هزار زائر نوروزی در قم اسکان یافتند به گزارش شهرکریمه حمید یزدانی بیان کرد: از این تعداد 159 هزار و 368 تن در هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمانپذیرها، خانه مسافرها و اماکن رسمی تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم اسکان داده شدند. وی افزود: همچنین 310 هزار و […]


  733 هزار زائر نوروزی در قم اسکان یافتند

  به گزارش شهرکریمه حمید یزدانی بیان کرد: از این تعداد 159 هزار و 368 تن در هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمانپذیرها، خانه مسافرها و اماکن رسمی تحت نظارت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قم اسکان داده شدند.

  وی افزود: همچنین 310 هزار و 460 تن در مدارس استان اسکان یافتند و بقیه زائران در مراکز تحت نظارت اداره کل اوقاف و امور خیریه همچون بقاع متبرک امامزادگان و سایر محل های درنظر گرفته شده، اسکان یافته اند.

  وی ادامه داد: در روز طبیعت نیز 19 هزار و 136 تن در مراکز اقامتی استان اسکان یافتند و با نزدیک شدن به روزهای پایانی تعطیلات، هیچ مشکلی در روند اسکان گردشگران نوروزی در قم وجود ندارد.

  یزدانی همچنین گفت: در بارش های اخیر با تمهیدهای انجام شده، تمام مسافران نوروزی در مکان های مسقف اسکان داده شدند و خدمت رسانی لازم در این خصوص صورت گرفت.

  استان قم طی هفته گذشته و روزهای یکشنبه و دوشنبه این هفته شاهد بارش شدید باران بود.

  35 واحد هتل، 27 واحد هتل آپارتمان، 55 واحد مهمانپذیر، 170 خانه مسافر و 97 واحد مجتمع بین راهی و پذیرایی با ظرفیت بیش از 12 هزار تخت اقامتی و پذیرایی در قم در خدمت مسافران و زائران است.

  انتهای پیام/ 110

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.