×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
فعالان عرصه حمل و نقل قم تجليل شدند

فعالان عرصه حمل و نقل   طي مراسمي با حضور جمعي از مديران شهرداري ، اعضاي شوراي اسلامي شهر قم و پليس راهور استان تجليل شدند.

به گزارش شهرکریمه ،همايش گراميداشت روز ملي حمل و نقل و تجليل از فعالان اين عرصه پيش از ظهر امروز با حضور جمعي از مديران شهري و اعضاي شوراي اسلامي شهر قم در سالن همايش‌هاي شهرداري برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم عليرضا قاري‌قرآن معاون شهرسازي و امور زيربنايي شهرداري قم طي سخناني به همكاري دستگاه‌هاي مختلف استاني در راستاي رفع مشكلات حمل و نقل و ترافيك اشاره كرد و افزود: اميدواريم با اختصاص اعتبارات مورد نياز و تكميل زيرساخت‌ها براي دوچرخه‌سوارها و عابرين پياده اقدامات مطلوبي در سال‌هاي آينده انجام دهيم؛ چراكه اين ظرفيت‌ها مي‌توانند مشكلات حمل و نقل و عمومي را كاهش دهند.

همچنين عباس ذاكريان رئيس كميسيون خدمات شهري و امور زائرين شوراي اسلامي شهر قم با تاكيد بر اينكه ايجاد محدوديت براي حمل و نقل خصوصي گسترش حمل و نقل عمومي را به دنبال دارد، تصريح كرد: قم يكي از كلانشهرهايي است كه در عرصه توسعه حمل و نقل ريلي در گروه پيشتازان قرار دارد و اميدواريم به زودي شاهد بهره‌برداري از دستاوردهاي اين بخش باشيم.

لازم به ذكر است، افتتاح پل عابر پياده بلوار غدير پرديسان با حضور جمعي از مسئولان شهري به صورت ويديو كنفرانس افتتاح و اهداي نمادين۴۰ دستگاه تاكسي جديد به صورت نمادين به رانندگان از ديگر بخش‌هاي اين همايش بوده است.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی