×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
فولادگر: اصلاح قانون حداکثر استفاده از تولید داخل در دستور کار مجلس

حمیدرضا فولادگر ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی، با اشاره به قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل، گفت: هیئت رئیسه کمیسیون پشتیبانی از تولید داخل چند ماه گذشته از این قانون را برای ارزیابی در صحن علنی به هیئت رئیسه عرضه داد که بعد از عرضه گزارش اعضای کمیسیون درصدد اصلاح قانون ذکر شده می باشند تا این قانون شفافتر و تضمین اجرای بیشتری داشته باشد.

زیادتر بخوانید:

در سال پشتیبانی از تولید داخلی باید توان بخش خصوصی ارتقاء داد

وی با اشاره به نام‌گذاری سال به اسم پشتیبانی از کالای ایرانی گفت: مطمئنا پشتیبانی از کالای ایرانی من جمله وظیفه ها این کمیسیون هست و ریاست مجلس نیز مستقیما این مسیولیت را بر عهده این کمیسیون گذاشتند که پشتیبانی از کالای ایرانی را هم ارزیابی کنیم.

ریاست کمیسیون مخصوص پشتیبانی از تولید ملی تصریح نمود: در جلسه موخر کمیسیون قرار شد که پشتیبانی از کالای ایرانی نیز در قالب قانون حداکثر استفاده از توان تولید داخل ارزیابی شده و در همین قانون سر فصلی به اسم پشتیبانی از کالای ایرانی گنجانده گردد تا در نشست ها کمیسیون و کارگروه‌های آن درباره پشتیبانی از کالای ایرانی بحث و تبادل نظر گردد.

نماینده مردم اصفهان در مجلس در جواب به این سوال که آیا قرار هست مورد خاصی به این طرح اضافه گردد،گفت: آنچه که در این قانون (حداکثر استفاده از توان تولید داخل) در رابطه با پشتیبانی کالای ایرانی احتیاج باشد اضافه می‌کنیم، البته باید گفت که ساختار این قانون در همین باره هست ولی باید اندکی قوی تر شفاف‌تر و تضمین اجرای آن را زیادتر کنیم.

فولادگردر جواب به این سوال که برای تقویت تضمین اجرای این قانون چه تمهیداتی اندیشیده‌اید، گفت: در این قانون روش‌هایی را گنجانده‌ایم که این قانون را نظارت‌پذیر‌تر کنیم و علاوه بر این ساز‌و‌کار‌هایی را تشریح کرده‌ایم که اگر تخلفی بود با آن چه طور برخورد گردد.

انتهای‌پیام/

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی