×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
قم| ۷۰ درصد مراجع اعتباری استان شهر قم در مساله اشتغال از طریق بخش خصوصی تأمین می گردد

مهرداد غضنفری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهر قم،

معاون سازگاری امور اقتصادی استاندار شهر قم تدوین سند اشتغال استان را موردتوجه قرارداد و اظهار کرد: سند اشتغال استان شهر قم بر مبنای برنامه محوری در دست تدوین بوده که در این سند وظیفه ها تمام دستگاه‌های اجرایی و استانی کاملاً روشن و مشخص‌شده هست.

غضنفری افزود: اقدامات کارشناسی و دقیقی روی سند اشتغال استان در حوزه تولید، اشتغال، سرمایه‌گذاری، مراجع اعتباری دولتی، مراجع اعتباری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی در سند اشتغال استان موردتوجه بوده و نقش هریک از عاملان دخیل در آن به‌درستی تشریح و مشخص‌شده هست.

وی با اهتمام بر رویکرد استان در بخش سرمایه‌گذاری بخش خصوصی برای توسعه استان عنوان نمود: رویکرد استان در موضوعات توسعه‌ای و اشتغال پشتیبانی و استفاده از حجم و توان‌بخش خصوصی هست، بالغ‌بر ۷۰ درصد مراجع اعتباری در نظر گرفته‌شده در سند اشتغال استان از طریق بخش خصوصی و مراجع اعتباری بانکی در نظر گرفته‌شده هست.

معاون سازگاری امور اقتصادی استاندار شهر قم گفته بود: سند اشتغال استان مبنای کار و فعالیت تمام دستگاه‌های اجرایی قرار خواهد گرفت و بررسی کارکرد و فعالیت دستگاه‌های استانی نیز بر مبنای میزان تحقق تعاریف و توقع ها خواسته‌شده در این سند بررسی و احصاء می‌شود.

غضنفری تصریح کرد: امید می‌رود تا انتهاء سال شاهد تحقق توقع ها مدنظر در سند اشتغال باشیم، تحقق و عمل به سند اشتغال استان دگرگونی چشمگیری در توسعه و پیشرفت استان شهر قم خواهد داشت.

وی با اشاره به ارزش اشتغال در سند اشتغال استان تصریح نمود: قسمت استانی اشتغال برای تمام استان‌های کشور به‌زودی از طرف دولت ابلاغ می‌شود، هدف استان در مساله اشتغال رسیدن به بهای تک‌رقمی هست.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی