×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
لزوم تشکیل سازمان ملی اورژانس 115

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که باید به دنبال تشکیل سازمان ملی اورژانس 115 باشیم، گفت: این سازمان می تواند هم خدمات نیروهای اورژانس را گسترش دهد و هم نماینده ای را در جامعه و به ویژه مجلس داشته باشند تا بتوانند کارها را به خوبی دنبال کنند.

به گزارش شهرکریمه به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، احمد امیرآبادی در آیین تجلیل از خدمات عوامل اورژانس 115 قم، افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همه خدماتی که انجام می دهد ولی گستردگی بسیاری دارد که تشکیل این سازمان می تواند بخشی از بار مسئولیت را از دوش این وزارتخانه بردارد.
وی در ادامه به وضعیت موتورسیکلت سوارها در قم اشاره کرد و گفت: بیش از 300 هزار موتورسیکلت سوار در قم وجود دارد که با توجه به جمعیت استان، قم در رتبه نخست کشوری در استفاده از موتورسیکلت قرار دارد.
وی ابراز داشت: وجود این موتورسیکلت سوارها باعث شده تا ماموریت های اورژانس افزایش یابد و از حد استاندارد نیز عبور کند که باید در این زمینه فکری کرد.
امیرآبادی گفت: در حال حاضر اورژانس 115 قم روزانه 270 ماموریت انجام می دهد که این نوعی جهاد به شمار می آید و انتظار است همان گونه که مثل همیشه خدمات این عزیزان پاسداشته شده، در ادامه نیز این گونه باشد.
وی ضمن قدردانی از زحمات پرسنل اورژانس، گفت: خدماتی که نیروهای اورژانس 115 انجام می دهند به طور حتم نزد خداوند دارای اجر است و این نیروهای ارزشمند باید قدر خود را بدانند.
وی با بیان این که اورژانس مرز نمی شناسد، گفت: این امر کاملا صحیح است، چراکه نیروهای اورژانس در هر نقطه از جهان باشند با عشق و علاقه اقدام به خدمات رسانی به مردم کرده و مصدومان را نجات می دهند.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی