رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


 • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
 • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
 • 2020 Friday 18 September

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس قم، سرهنگ مختار پناهی اظهار داشت: روز گذشته در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر واژگونی یک دستگاه کامیون بنز میکسر بتن در کیلومتر ۴ محور نیزار، بلافاصله مأموران پلیس راه استان به محل حادثه اعزام شدند. رئیس پلیس راه استان قم افزود: کارشناسان […]  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس قم، سرهنگ مختار پناهی اظهار داشت: روز گذشته در پی اعلام مرکز پیام مبنی بر واژگونی یک دستگاه کامیون بنز میکسر بتن در کیلومتر ۴ محور نیزار، بلافاصله مأموران پلیس راه استان به محل حادثه اعزام شدند.

  رئیس پلیس راه استان قم افزود: کارشناسان پلیس راه استان پس از بررسی، علت واژگونی کامیون را خروج از جاده به دلیل عدم توجه به جلو اعلام کردند.

  وی افزود: در این حادثه متأسفانه راننده کامیون جوان ۳۳ ساله به دلیل جراحات وارده در دم جان باخت.

  سرهنگ پناهی اظهار کرد: عدم توجه به جلو یکی از رایج‌ترین علل تصادف است که ناشی از عوامل متعددی از جمله سرعت غیر مجاز، عدم توجه به جلو، حواس پرتی، عدم رعایت فاصله مجاز و ایمن، نقص فنی در سیستم ترمز و عدم مهارت کافی در هدایت و کنترل وسیله نقلیه است.

  رئیس پلیس راه استان قم تصریح کرد: هرکدام ار دلایل بالا نشأت گرفته از رفتارهای ناایمن و پرخطر رانندگان است، به عنوان مثال استفاده از تلفن همراه، خوردن و آشامیدن، گوش دادن به موسیقی با صدای بلند، استعمال دخانیات موجب حواس پرتی راننده شده و منجر به تصادف جلو به عقب و واژگونی می‌شود.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.  جشنواره رسانه ای شهر ما
  جشنواره رسانه ای شهر ما