×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
نباید دستخوش جنگ تبلیغاتی دشمن گردید

نباید دستخوش جنگ تبلیغاتی دشمن شدبه گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازشهر قم؛ ؛ بیست و دومین یادواره روستای شهدای ورجان در شهر قم با حضور حجت الاسلام ذوالنور و امیر آبادی فراهانی نماینده های مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی  پنجشنبه شب (۱۷ آبان) ، مسئولین و مردم این روستا برگزار گردید.

  حجت الاسلام ذوالنور،نماینده مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی در این مراسم اظهار کرد: دشمنان با دو هدف در زمینه ضربه وارد کردن به نظام اسلامی ایران در زمان جنگ وارد گردیده و کوشیدند تا به اغراض شوم خود برسند که هیچ گاه موفق نشدند.

نماینده مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: برای این نظام و انقلاب هزینه های بسیاری داده شده که شهدا و رشادت های آنان باعث شد تا دشمنان علی رغم اینکه حمایت کشورهای دنیا را داشتند، به نتیجه نرسند.

وی به رشادت های شهدای مدافع حرم اشاره نمود و اظهار کرد: بعضی بیان می کنند که به چه سبب باید جوانان ما در سوریه بجنگند، در حالتی که این سخن های دشمن هست و جمهوری اسلامی با این تدبیر مرز و خاکریز جنگ خود را از کشور دور کرد، وگرنه باید امروز در داخل کشور با دشمن می مبارزه کردیم.

نماینده مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی تصریح نمود:در شرایط کنونی که دشمن تمام توان خود را علیه ما به کار گرفته هست نباید دستخوش جنگ تبلیغاتی دشمن شویم امروز ما در جنگ تبلیغاتی، سیاسی، امنیتی و اقتصادی دشمن هستیم و امروز دنیا می داند که اگر ولایت فقیه را نشانه بگیرد، به اغراض خود خواهد رسید و به همین علت دست به این کار می زند و اگر ولایت فقیه در این کشور نبود، دولت ها یا از طریق تکریم، یا تهدید و یا هر مبحث دیگر از مسیر دور شده بودند

وی تصریح نمود: امروز اگر سران سه قوه بخواهند گزارشی به مردم و مقام معظم رهبری بدهند، آیا توان دارند گزارشی بدهند که باعث دفاع و سرافرازی باشد یا اینکه باید عرق شرم بریزند؟

..

نماینده مردم شهر قم در مجلس شورای اسلامی خطاب به مسئولانی که لوکس گرایی می کنند اظهار کرد: مسئولی که دستخوش زرق و برق لوکس گرایی شده هست، توان ندارد درد مردم را فهم کند و این مسائل ربطی به تحریم ها ندارد و همه مشکلات به سبب عدم مدیریت هست.

وی تصریح نمود: نه صادر کردن نفت قطع شده هست و نه مسائل ارزی کشور دچار مشکل شده هست، پس به چه سبب شاهد این ظرفیت از کاهش اعتبار پول کشور هستیم و آیا بجز بی عرضگی مسئولین میتوان نام این مبحث را چیز دیگری گذاشت؟

انتهاء پیام/ش

برپایی یادواره شهدای روستای ورجان شهر قم

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی