مجید رفیعی

مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم از برگزاری نخستین جشنواره پرچم در سه بخش عکس، پوستر و نقاشی همزمان با دهه بصیرت خبر داد .
به گزارش شهرکریمه به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم، مجید رفیعی با بیان اینکه این جشنواره در سه بخش نقاشی کودک و نوجوان ، عکس و پوستر برگزار خواهد شد، اظهار داشت: فراخوان دریافت آثار این جشنواره از روز شنبه ۱۲ دی ماه در بخش نقاشی کودکان و نوجوانان برگزار می¬گردد.
وی با تأکید بر نقش وحدت بخش پرچم در ایجاد همبستگی و یکدلی ، پرچم را به عنوان مهمترین نشان ملی کشور دانست و افزود: در این جشنواره سعی شده است به منظور تقویت ملی و فرهنگی  بخش کودکان و نوجوانان در آن قرار گیرد.
مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قم  پرچم را موضوعی وحدت بخش برای یک جشنواره برشمرد و گفت: به دلیل قابلیت ثبت مستند رویدادها به وسیله عکس، عکاسان می‌توانند در عرصه‌های مختلف و متنوعی به موضوع پرچم بپردازند.
وی در ادامه افزود: پوستر نیز به دلیل قابلیت ویژه‌ای که در انتقال پیام دارد، به‌عنوان یکی از بخش‌های این جشنواره در نظر گرفته شد.
رفیعی در پایان خاطر نشان کرد: باید از تمام ظرفیت های هنری در زمینه انتقال مفاهیم ارزشی به نسل های جوان و نوجوانان استفاده لازم صورت پذیرد که امیدواریم با همکاری دیگر دستگاه های استان این مهم محقق گردد.

مجید رفیعی

مجید رفیعی


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی