رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۳ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Thursday 15 August
  • جمعه 24 می 2019 - 00:34
  • کد خبر : 16042
  • فرهنگی
  • چاپ خبر : نخستین مرحله مسابقه کتابخوانی «گام سعادت» برگزار می‌شود

  به گزارش خبرگزاری شهرکریمه، نخستین مرحله مسابقه کتابخوانی «گام سعادت» از سلسله مسابقات کتابخوانی با رویکرد سیره معصومین علیهم‌السلام به همت مرکز تخصصی «ادبیات عربی، تاریخ اسلام، تبلیغ، مطالعات اسلامی زنان» و با همکاری گروه علمی «تاریخ اسلام» برگزار می‌شود. نخستین مرحله این مسابقه با محوریت کتاب «سیره معیشتی معصومان علیهم‌السلام» تألیف یدالله مقدسی […]  به گزارش خبرگزاری شهرکریمه، نخستین مرحله مسابقه کتابخوانی «گام سعادت» از سلسله مسابقات کتابخوانی با رویکرد سیره معصومین علیهم‌السلام به همت مرکز تخصصی «ادبیات عربی، تاریخ اسلام، تبلیغ، مطالعات اسلامی زنان» و با همکاری گروه علمی «تاریخ اسلام» برگزار می‌شود.

  نخستین مرحله این مسابقه با محوریت کتاب «سیره معیشتی معصومان علیهم‌السلام» تألیف یدالله مقدسی است.

  نویسنده در این کتاب، سیره معیشتی اهل بیت علیهم‌السلام را از حیث درآمد و مصرف بررسی کرده و به تبیین اصول راهبردی و راهکار ایشان در این زمینه پرداخته است.

  این مسابقه ویژه طلاب سطح سه و چهار مراکز تخصصی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

  سؤالات مسابقه و پاسخنامه از ۱۸خرداد به طلاب علاقه‌مند ارائه خواهد شد و آخرین مهلت تحویل پاسخنامه اول مهر است که در پایان به نفرات برتر جوایز ارزنده‌ای اهدا خواهد شد.

  علاقه‌مندان جهت ثبت نام و تهیه کتاب می توانند تا ۱۳ خرداد با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۵۲۸ تماس گرفته و از تخفیف ۷۰ درصدی ماه مبارک رمضان بهره مند شوند. پس از این تاریخ کتاب با تخفیف ۶۰ درصد عرضه خواهد شد.

  فایل الکترونیکی کتاب «سیره معیشتی معصومان علیهم‌السلام» در نرم افزار «پژوهان» موجود است./1330/د102/ب1

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.