رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲ جماد ثاني ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 28 January

  مرتضی صبوری در گفتگو با خبرنگار شهرکریمه، اظهار داشت: هوای قم طی امروز ابری همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش‌ها به صورت برف است. وی با بیان اینکه هوای قم طی ۲ روز آینده مه آلود است، افزود: هوای استان قم روز یکشنبه نیمه ابری تا ابری، در برخی ساعات همراه با رگبار […]  مرتضی صبوری در گفتگو با خبرنگار شهرکریمه، اظهار داشت: هوای قم طی امروز ابری همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش‌ها به صورت برف است.

  وی با بیان اینکه هوای قم طی ۲ روز آینده مه آلود است، افزود: هوای استان قم روز یکشنبه نیمه ابری تا ابری، در برخی ساعات همراه با رگبار باران و در ارتفاعات بارش برف و از اواخر شب به تدریج کاهش ابر و افزایش سرعت وزش باد را شاهد خواهیم بود.

  کارشناس هواشناسی استان قم عنوان کرد: هوای قم در روز دوشنبه کمی تا قسمتی ابری همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود.

  وی گفت: حداقل دمای هوای امروز قم هشت درجه و حداکثر دمای هوا ۱۲ درجه، حداقل دمای هوای قم در روز یکشنبه پنج درجه و حداکثر دمای هوا ۱۵ درجه و حداقل دمای هوای قم در روز دوشنبه سه درجه و حداکثر دمای هوا ۱۵ درجه است.

  صبوری اظهار داشت: سرعت وزش باد امروز بین ۲۰ تا ۳۵ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی، یکشنبه بین ۳۵ تا ۵۰ کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی و دوشنبه بین ۳۰ تا ۴۵ کیلومتر بر ساعت با جهت غربی خواهد بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.