×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
ورود سامانه بارشی جدید به کشور

براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی از ظهر امروز سامانه بارشی وارد کشور شده و همواره سبب بارش برف وباران و وزش باد در بخی مناطق شمال غرب،غرب و جنوب غرب دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه شمالی و جنوبی البرز مرکزی خواهد شد .

به گزارش شهرکریمه، براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی از ظهر امروز سامانه بارشی وارد کشور شده و همواره سبب بارش برف وباران و وزش باد در بخی مناطق شمال غرب،غرب و جنوب غرب دامنه های زاگرس مرکزی، دامنه شمالی و جنوبی البرز مرکزی خواهد شد و در مناطق جنوبی با رعد و برق همراه خواهد بود.

دامنه فعالیت این سامانه از روز چهارشنبه علاوه بر مناطق ذکر شده به مناطق مرکزی و جنوبی کشور کشیده شده و با نفوذ جریانات سرد شمالی سبب تشدید بارش در سواحل غربی دریای خزر خواهد شد.

همچنین از بعد از ظهر روز چهارشنبه شمال شرق و شرق کشور تحت تاثیر این سامانه قرار خواهد گرفت.

برای فردا شدت بارش در مناطق جنوبی فارس و دامنه های جنوبی زاگرس پیش بینی می شود.

این سامانه روز پنج شنبه در غالب مناطق کشور فعال بوده و روز جمعه به تدریج از بارش نوار غربی کاسته و بارش در نیمه شرقی و مرکزی ادامه خواهد داشت.

از بعد از ظهر روز چهارشنبه و روز پنج شنبه دریای خزر به ویژه بخش غربی و روز پنج شنبه خلیج فارس مواج خواهد بود و به سبب افزایش سرعت وزش باد طی سه روز آینده استان جنوب غرب و جنوب کشور پدیده گرد و خاک پیش بینی می شود.

گفتنی است که از روز چهارشنبه تا جمعه به سبب نفوذ توده هوای سرد به کشور شاهد کاهش محسوس دما در اکثر مناطق کشور  خواهیم بود.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی