×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
پرداخت مستمری متمرکز بازنشستگان تامین اجتماعی در ماههای مهر ، آبان و آذر

معاون اداری مالی سازمان تامین اجتماعی با صدور دستورالعملی،آغاز مرحله دوم برنامه زمانبندی پرداخت مستمری متمرکز بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی را در ماه های مهر،آبان و آذر ١٣٩٥ اعلام کرد.

به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی قم، در این اطلاعیه آمده است:

احتراما”، پیرو دستورالعمل شماره ١٠٠٠/٩٤/٨٢٠٠مورخ ٩٤/٧/٢٦در خصوص اجرای نظام پرداخت متمرکز حقوق مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان و در راستای برقراری عدالت در پرداخت مستمری و اصلاح سامانه پرداخت ضمن تاکید بر عدم تغییر در زمان پرداخت  مستمری بازنشستگانی که در سال قبل مشمول تغییر زمان پرداخت بوده اند ، بدینوسیله به آگاهی می رساند :

زمان پرداخت مستمری بازنشستگانی که در سال گذشته تغییری نداشته است  ( بازه زمانی بیستم الی بیست وپنجم ماه ) ، طی ماه های مهر و آبان و آذر ١٣٩٥ (طبق جدول زیر) به بیست و هفتم هر ماه  انتقال یابد .

بدین ترتیب مستمری بگیرانی که از طریق بانک های غیر از بانک رفاه کارگران و همچنین مستمری بگیران بانک رفاه که نام خانوادگی آنها با حروف” ک ” تا  ” ی ” آغاز می شود از ماه جاری ، هر ماه حداکثر ٣ روز بعد از موعد قبلی مستمری خود را دریافت خواهند کرد بطوریکه از آذرماه ٩٥ به بعد حقوق افراد فوق الذکر در تاریخ بیست و هفتم هر ماه پرداخت خواهد شد.

****جدول زمانبندی مرحله دوم واریز حقوق مستمری بگیران بانک رفاه

فقط تغییر نیافته ها در مرحله قبلی، در این مرحله تغییر یافته اند(حروف  ک  تا   ی   )

نام حرف تاریخ فعلی پرداخت تاریخ پرداخت در مهر ٩٥ تاریخ پرداخت در آبان ٩٥ تاریخ پرداخت در آذر ٩٥
ک ٢٠ ٢٣ ٢٦ ٢٧
گ – ل ٢١ ٢٤ ٢٧ ٢٧
م ٢٢ و ٢٣ ٢٥ ٢٧ ٢٧
ن ٢٤ ٢٧ ٢٧ ٢٧
و – ه – ی ٢٥ ٢٧ ٢٧ ٢٧

 

نکته مهم:ضمنا پرداخت مستمری سایر بانک ها در مهرماه تاریخ بیست و سوم،آبان ماه تاریخ بیست و ششم و آذرماه تاریخ بیست و هفتم انجام خواهد شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی