×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی می‌جنگد /صبا را دست‌کم نمی‌گیریم

برانکو ایوانکویچ عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی صبای قم و پرسپولیس تهران اظهار کرد: صبای قم تیم پرافتخار لیگ ایران است و در نیم فصل برای تقویت تیم، بازیکنان خوبی جذب کرده است و این مسئله نشان می‌دهد که به دنبال بقاء در لیگ هستند.

به گزارش شهرکریمه سرمربی تیم پرسپولیس با بیان اینکه هر بازی ارزش خود را دارد، تصریح کرد: بازی قبل با صبا بسیار مشکل بود و صبا تیمی است که از بازیکنان جوان و با تجربه تشکیل شده است.

سرمربی تیم پرسپولیس با اشاره به اینکه فردا پرسپولیس بازی سختی در پیش خواهد داشت، بیان کرد: امیدواریم هوا بهتر شده و بازی با حضور تماشاگران زیباتر شود.

وی بیان کرد: با تمام احترام به میزبان و تمام رقبا و با وجود اینکه چند بازیکن محروم داریم، هدف ما همیشه یکی است، یعنی به دنبال بازی هرچه زیباتر و کسب نتیجه و امتیاز هستیم.

برانکو با اشاره به اینکه ربیع خواه در ترکیب نخواهد بود اضافه کرد: سید جلال و طارمی محروم هستند، با وجود این وضعیت از بازیکنان جایگزین استفاده می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه فردا تعدادی بازیکنان فیکس ما حضور ندارند، بیان کرد: بازیکنان جایگزینی که به میدان می‌روند جزئی از پرسپولیس هستند و به آن‌ها اعتماد کامل داریم.

برانکو گفت: برای این بازیکنان نیز فرصتی است که خود را نشان دهند و البته تیم نیز تنها 11 نفر نیست. برای فردا به دنبال توجیه نیستیم و برای پیروزی و با قدرت وارد زمین می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با اشاره به اینکه لیگ شرایط خوبی دارد و هر تیمی می‌تواند تیم دیگری را شکست دهد، گفت: امروز ماشین سازی مستحق تساوی با تراکتور سازی بود. فردا نیز ما انتظار بازی سختی با صبا داریم و اگر هر تیمی ذره‌ای کوتاه بیاید، ممکن است که یک فاجعه از نظر نتیجه رقم بخورد.

وی با بیان اینکه بازیکنان پرسپولیس بسیار زحمت کشیدند، گفت: تلاش می‌کنیم که هر روز تیم پرسپولیس بهتر شود.

برانکو در پاسخ به سوالی در خصوص سه کارته شدن عمدی سه بازیکن پرسپولیس در بازی قبل تاکید کرد: برای ما همه امتیازات مهم است و بازی با صبا، همانند بازی با تراکتور سازی دارای اهمیت است.

وی خاطرنشان کرد: بازی به بازی پیش می‌رویم و تمرکز ما در حال حاضر برای بازی فردا است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران با اشاره به اینکه در فوتبال نمی‌توانیم قول دهیم و فقط هدف خود را اعلام کردیم، تصریح کرد: پرسپولیس برای رسیدن به قهرمانی می‌جنگد و تلاش می‌کنیم که بیشترین امتیازات را کسب کنیم. لیگ بسیار خوب است و هر تیمی شایسته کسب امتیاز است.

وی با اشاره به وضعیت آرام طبع بازیکن سابق تیم فوتبال صبا که به پرسپولیس پیوسته است تاکید کرد: آرام طبع بازیکن بسیار خوبی است و عملکرد او را تمجید می‌کنم، در نخستین بازی که باید به میدان می‌رفت مصدوم شد و ربیع خواه جای او را گرفت. تصمیم در خصوص این بازیکن امروز با باشگاه است و این بازیکن خوب در پرسپولیس شانس نداشت.

برانکو گفت: نباید حریف را دست کم بگیریم چرا که آن‌ها می‌دانند چه شرایطی در انتظار آن‌ها هست؛ صبا اصلاً فکر نکند که ما این تیم را دست کم می‌گیریم.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی