×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
پليس فضاي سبز در قم آغاز به كار كرد

مديرعامل سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري قم از آغاز به كار پليس فضاي سبز به منظور كاهش خسارت‌هاي وارد شده به فضاي سبز، خبر داد.

به گزارش شهرکریمه به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به خسارت‌هایی که از سوی برخی شهروندان به فضای سبز قم وارد می‌شود، اظهار داشت: گاهی مشاهده می‌شود برخی از شهروندان برای دیده شدن تابلوی یک مجتمع تجاری یا مغازه و حتی برای دیده شدن نمای ساختمان خود اقدام به قطع یا هرس درختان می‌کنند که طبق قانون حفظ و گسترش فضای سبز ،باید با این افراد برخورد شود.

وی از آغاز به کار پلیس فضای سبز در شهرداری قم برای نخستین بار در کشور خبر داد و افزود: به منظور تقویت کارائی نیروهای کارشناس در مناطق شهرداری و با هدف ارائه گزارش در خصوص آسیب‌هایی که در سطح شهر به درختان وارد می‌شود، پلیس فضای سبز راه اندازی شده تا به صورت دائمی به رصد وضعیت درختان در شهر قم پرداخته و آسیب‌ها را به سرعت گزارش دهند.

جوادیان با اشاره به اینکه پلیس فضای سبز در شهر قم کار خود را از ابتدای آذرماه آغاز کرده است، اظهار داشت: در بودجه سال آینده این سازمان، چهار نفر را برای این منظور در نظر گرفته‌ شده که در مرحله بعدی این تعداد افزایش می‌یابد تا در مناطق هشتگانه فعالیت مستمر داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه در این مدت خسارت‌های وارده به درختان سطح شهر کاهش یافته است گفت: در یک سال گذشته حدود 415 اخطار در این رابطه صادر شده که با حساسیت و پیگیری‌های سازمان در آینده این آسیب‌ها کمتر خواهد شد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی