×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
چهارکشته و دو مجروح حاصل وقوع دو حادثه در قم

رئيس پليس راه استان از وقوع دو حادثه منجر به فوت در محورهاي استان که در نتيجه آن چهارکشته و دو مجروح در پي داشت، خبر داد.

به گزارش شهرکریمه،سرهنگ” اردشير جمشيدي راد” در تشريح اين خبر اظهار داشت: درساعات اوليه بامداد يک دستگاه کاميون فوتون در کيلومتر” 21 آزاد راه قم – کاشان ” به علت عدم توجه به جلوناشي از خستگي و خواب آلودگي با قسمت عقب يک دستگاه تريلي ماک برخورد که در نتيجه اين حادثه راننده کاميون فوتون در دم فوت که توسط امداد و نجات از کابين خارج شد.

رئيس پليس راه به حادثه ديگر نيز اشاره کرد و افزود: در ساعت 18 در محور” قم-جعفريه درکيلومتر 24″يک دستگاه سواري سمند به علت انحراف به چپ  ناشي از سبقت غير مجاز به صورت رخ به رخ با يک دستگاه سواري پژو 405 که در مسير مخالف بود با هم ديگر برخورد که درنتيجه اين حادثه راننده و سرنشين پژو و راننده سواري سمند در دم فوت  و دو نفر سرنشين سمند هم بشدت مجروح شدند.

وي با اشاره به حجم تردد در” محور قم –جعفريه” اظهار داشت: طرح دو بانده شدن اين محور سه و نيم سال است که آغاز شده ولي هنوز 11 کيلومتر آن دو بانده شده که اميد است با پيگيري مسئولان بقيه طرح که حدود 80 درصد پيشرفت فيزيکي داشته تا پايان سال انجام شود.

سرهنگ جمشيدي راد با اشاره به اينکه يک سبقت صحيح سه شرط دارد، بيان داشت: 1- خط ممتد نباشد 2- فاصله قبل و بعد از سبقت رعايت گردد و سوم وسيله اي روبروي آن نباشد.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی