رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الجمعة ۱۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Friday 5 June
  • چهارشنبه 15 می 2019 - 11:58
  • کد خبر : 15474
  • فرهنگی
  • چاپ خبر : کارگاه آموزشی معنا شناسی قرآن کریم برگزار می شود

  حجت الاسلام حسینی کمال آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شهرکریمه، از برگزاری کارگاه آموزشی معناشناسی و قرآن کریم از سوی پژوهشکده ادیب فقه جواهری خبر داد و گفت: این کارگاه آموزشی در ده جلسه باحضور حجت الاسلام قائمی نیا عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود. مدیر پژوهشکده […]  حجت الاسلام حسینی کمال آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شهرکریمه، از برگزاری کارگاه آموزشی معناشناسی و قرآن کریم از سوی پژوهشکده ادیب فقه جواهری خبر داد و گفت: این کارگاه آموزشی در ده جلسه باحضور حجت الاسلام قائمی نیا عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.

  مدیر پژوهشکده ادیب فقه جواهری ادامه داد: در کارگاه معناشناسی و قرآن کریم به تبیین مباحث نوین معناشناسی و اثر آن در فهم قرآن کریم پرداخته خواهد شد و موارد جدید زبان شناسی، معناشناسی و نشانه شناسی در وادی فهم قرآن آموزش داده شده و مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

  وی در زمینه زمان و مکان برگزاری کارگاه آموزشی معنا شناسی و قرآن کریم، گفت: این کارگاه از شنبه 28 اردیبهشت ماه از ساعت 22 تا 23 در ده جلسه پیوسته در پژوهشکده ادیب فقه جواهری واقع در خیابان صفائیه کوچه 23 پلاک 5 برگزار می شود.

  حجت الاسلام حسینی کمال آبادی اضافه کرد: علاقه مندان به شرکت در کارگاه آموزشی معنا شناسی قرآن کریم می توانند جهت نام نویسی تا شنبه 28 اردیبهشت ماه سطح تحصیلات، نام و نام خانودگی و کد ملی خود را به شماره 09197459063 ارسال کنند.

  وی افزود: هزینه نام نویسی نیز صدهزار تومان در نظر گرفته شده است و باید به شماره حسابی که از طریق پیامک به آنها ارسال می شود واریز کنند.

  وی خاطرنشان کرد: در پایان دوره به افرادی که در کارگاه آموزشی معنا شناسی و قرآن کریم شرکت کرده اند گواهی شرکت در دوره اعطا می شود./1324/ج

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.