رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 29 خبر


 • سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 16 July

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صیاد درویشی اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی استان قم در راستای مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز، به یک دستگاه کامیونت ایسوزو که از جنوب کشور به مقصد پایتخت در حال حرکت بود مشکوک شده و آن را توقیف کردند. وی […]

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ صیاد درویشی اظهار داشت: مأموران پلیس آگاهی استان قم در راستای مبارزه بی امان با قاچاق کالا و ارز، به یک دستگاه کامیونت ایسوزو که از جنوب کشور به مقصد پایتخت در حال حرکت بود مشکوک شده و آن را توقیف کردند.

  وی افزود: راننده بار خود را سپر ضایعاتی خودرو اعلام کرد ولی در بررسی صورت گرفته مشخص شد که کامیونت فاقد بارنامه است و در آن انواع کالاهای قاچاق شامل ۳۷۷ طاقه پارچه، ۲۶۴ تخته پتو، ۱۵۹ عدد کلاه مخصوص جوشکاری و ۲۴ دستگاه ترازوی دیجیتال در پشت سپرهای ضایعاتی جاسازی شده است.

  جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اعلام اینکه ارزش ریالی کالاهای مکشوفه ۵ میلیارد ریال است، بیان داشت: کالاهای کشف شده به سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز به مراجع قضائی استان معرفی و در نهایت با صدور قرار قانونی مناسب، روانه زندان شد.

  سرهنگ درویشی هشدار داد: هر گونه اقدام به حمل کالای قاچاق می‌تواند ضربات مهلکی به اقتصاد کشور وارد نماید و افراد زیادی را نیز از کار بیکار کند و این رخداد، به هیچ وجه برای پلیس و نظام اسلامی قابل تحمل نبوده است بنابراین عزم پلیس برای مبارزه با این پدیده ناهنجار و مخرب در امر اقتصاد بومی کشور جدی و قاطعانه خواهد بود.

  وی با تاکید در برخورد قاطع پلیس با مجرمان و هنجار شکنان، از شهروندان خواست با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق تلفن ۱۱۰ به مراکز پلیس، در افزایش امنیت اجتماعی و اقتصادی جامعه خود پویا و اثرگذار باشند.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.