×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
گرمخانه ویژه افراد بدون سرپناه و متکدیان در قم ایجاد می‌شود

شهردار قم از راه‌اندازی گرمخانه برای افراد بدون سرپناه و متکدیان خبر داد و گفت: ساماندهی این افراد می‌تواند بخش قابل توجهی از آسیب‌های شهری را کاهش دهد.

به گزارش شهرکریمه سید مرتضی سقائیان‌نژاد با بیان اینکه حضور متکدیان و افراد بدون سرپناه به چهره شهر قم خدشه وارد می‌کند، اظهار داشت: ساماندهی این افراد می‌تواند بخش قابل توجهی از آسیب‌های شهری را کاهش دهد.

شهردار قم از همدلی مطلوب میان دستگاه‌های اجرایی استان یاد کرد و افزود: رفع مشکل متکدیان نیازمند اهتمام همگانی است که این اهتمام به شیوه مطلوبی میان مسئولان استانی دیده می‌شود.

سقائیان‌نژاد با بیان اینکه یک طبقه از ساختمان قبلی مدیریت بحران برای ایجاد گرم‌خانه آماده‌سازی می‌شود، تصریح کرد: یک طبقه دیگر از این ساختمان را به متکدیان اختصاص داده‌ایم که این اقدام نخستین حرکتی است که از ابتدای سال جاری با حمایت مسئولان استانی برای افراد بدون سرپناه در حال انجام شدن است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری قم اتاق‌های فکری مشخصی را برای پیگیری امور مختلف خود ایجاد کرده است، عنوان کرد:‌ در اتاق فکر تمدن نوین اسلامی سازمان فرهنگی هنری شهرداری قم که با حضور 12 نفر از نخبگان دینی تشکیل شده برخی از آسیب‌های ظاهری شهر مورد بررسی قرار می‌گیرد.منع:ایسنا

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی