رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
 • الجمعة ۷ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Friday 9 August
  • پنجشنبه 23 می 2019 - 13:56
  • کد خبر : 16019
  • سیاسی
  • چاپ خبر : ۱۱۰ طرح نیمه تمام صنعتی در قم به بهره‌برداری می‌رسد – پایگاه خبری شهرکریمه | اخبار ایران و جهان

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، محمود سیجانی با بیان اینکه طرح‌های با پیشرفت بالای ۶۰ درصد در اولویت راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام استانی قرار دارد، افزود: تصویب یک طرح صنعتی با مجموع ۲۳ میلیارد ریال به صورت سرمایه ثابت، تصویب ۱۴ واحد تولیدی با مجموع ۸۷۶ میلیارد ریال به‌صورت سرمایه در گردش و تصویب تسهیلات بازسازی […]  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، محمود سیجانی با بیان اینکه طرح‌های با پیشرفت بالای ۶۰ درصد در اولویت راه‌اندازی طرح‌های نیمه‌تمام استانی قرار دارد، افزود: تصویب یک طرح صنعتی با مجموع ۲۳ میلیارد ریال به صورت سرمایه ثابت، تصویب ۱۴ واحد تولیدی با مجموع ۸۷۶ میلیارد ریال به‌صورت سرمایه در گردش و تصویب تسهیلات بازسازی و نوسازی ۲ واحد تولیدی به میزان ۲۵۵ میلیارد ریال نیز برای ایجاد اشتغال در کمیته فرعی استان تصویب شده است.

  وی تأکید کرد: تمام عملکرد و اقدام‌های انجام شده در زمینه رونق تولید در دوره‌های سه ماهه مورد بررسی قرار گرفته و نقاط ضعف و قوت مصوبات به‌صورت دقیق بررسی می‌شود.

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم تصریح کرد: تأمین مواد اولیه واحدهای صنعتی یکی از برنامه‌های راهبردی اصلی این سازمان جهت رونق تولید می‌باشد که وظیفه اصلی حل این مسئله در قم بر عهده جهاد کشاورزی و سازمان صمت واگذار شده است.

  وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: تأمین اجتماعی کشور در بخش تقسیط بدهی‌ها، بخشودگی‌ها و همچنین تسهیلات تولید، تصمیمات جدیدی برای اجرا در استان‌ها ابلاغ کرده است.

  سیجانی در ادامه با اشاره به ارزیابی عملکرد دستگاه‌های استان در مسئله رونق تولید اضافه کرد: سازمان صمت، جهاد کشاورزی، شرکت توزیع گاز و تأمین اجتماعی استان چهار دستگاه برتر در زمینه رونق تولید در سال ۹۷ منتخب شده‌اند.

  وی افزود: همچنین بانک‌های کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت، بانک صادرات و بانک ملی نیز به‌عنوان بانک‌های برتر در زمینه رونق تولید و ارائه تسهیلات در سال گذشته بعد از ارزیابی عملکرد انتخاب‌شده‌اند.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.