رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
  • الأربعاء ۱۹ ربيع ثاني ۱۴۳۸
  • 2017 Wednesday 18 January
اوقات شرعی

  • شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴
  • کد خبر : 833
  • مشاهده : 43 بازدید
  • خبرهای استان
  • چاپ خبر : دیپلمات‌ها و رسانه‌ها نگذارند زکزاکی فراموش شود
حسینی بوشهری

عضو مجلس خبرگان رهبری با درخواست از رسانه‌ها مبنی بر پیگیری همه‌جانبه برای آزادسازی این روحانی انقلابی، گفت: رسانه‌ها و دیپلمات‌ها تلاش کنند تا وضعیت شیخ زکزاکی به‌دست فراموشی سپرده نشود و هرچه سریع‌تر ایشان آزاد شوند. آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری ، با اشاره به پیگیری وضعیت شیخ اظهار داشت: شیخ ابراهیم زکزاکی چهره انقلابی، دینی […]

عضو مجلس خبرگان رهبری با درخواست از رسانه‌ها مبنی بر پیگیری همه‌جانبه برای آزادسازی این روحانی انقلابی، گفت: رسانه‌ها و دیپلمات‌ها تلاش کنند تا وضعیت شیخ زکزاکی به‌دست فراموشی سپرده نشود و هرچه سریع‌تر ایشان آزاد شوند.

آیت‌الله سیدهاشم حسینی‌بوشهری ، با اشاره به پیگیری وضعیت شیخ اظهار داشت: شیخ ابراهیم زکزاکی چهره انقلابی، دینی و مذهبی هستند که متأسفانه به علت فشار ارتش و دولت نیجریه در شرایط نامناسبی به سر می‌برند.

وی بابیان اینکه باید به خاطر تهدیدهایی که متوجه ایشان و پیروانشان است اقدامات مؤثری انجام شود، خاطرنشان کرد: طبق گزارش‌هایی که توسط فرزند این عالم بزرگوار داده‌شده ایشان نابینایی یکی از چشمانشان را ازدست‌داده و مشکلات دیگری هم پیدا کرده‌اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: باید مسلمانان، علما و بزرگان اسلام حرکاتی حتی در قالب دیپلماسی برای نجات ایشان انجام دهند.

وی با درخواست از رسانه‌ها مبنی بر پیگیری همه‌جانبه برای آزادسازی این روحانی انقلابی، عنوان کرد: رسانه‌ها و دیپلمات‌ها تلاش کنند تا وضعیت شیخ زکزاکی به‌دست فراموشی سپرده نشود و هرچه سریع‌تر ایشان آزاد شوند.

بوشهری در ادامه گفت: اتفاقاتی که در عربستان، نیجریه و بحرین افتاده است نشان می‌دهد این کارها یک توطئه مشترک است که در مقابل علمای دین و چهره‌های شاخص مذهبی چنین رفتارهایی داشته باشند.

وی بابیان اینکه باید اقداماتی هرچند مذاکره با دولت نیجریه انجام شود، عنوان کرد: باید همه دست‌به‌دست هم دهند تا این روحانی مظلوم و فدایی اسلام از چنگال مخالفان اسلام خارج شود.

تسنیم قم

اخبار مرتبط

نظرات