رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
  • الخميس ۲۰ ربيع ثاني ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 19 January
اوقات شرعی

  • چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۲
  • کد خبر : 1146
  • مشاهده : 33 بازدید
  • خبرهای استان
  • چاپ خبر : حضور رسانه‌ها در شورای فرهنگ عمومی دنبال می‌شود
مدیرکل ارشاد قم
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:

حضور رسانه‌ها در شورای فرهنگ عمومی دنبال می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: در حوزه فرهنگی می‌توانیم با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و اصحاب رسانه حرکت‌های بسیاری را رقم بزنیم، به همین علت حضور رسانه‌ها در شورای فرهنگ عمومی استان قم دنبال می‌شود. حجت‌الاسلام والمسلمین عباس دانشی امشب طی نشست خبری که در سالن جلسات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم گفت: در حوزه فرهنگی می‌توانیم با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و اصحاب رسانه حرکت‌های بسیاری را رقم بزنیم، به همین علت حضور رسانه‌ها در شورای فرهنگ عمومی استان قم دنبال می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عباس دانشی امشب طی نشست خبری که در سالن جلسات اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم برگزار شد، با بیان اینکه همکاری میان اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دستگاه‌ قضایی استان قم در سال‌های اخیر افزایش قابل توجهی داشته است، اظهار کرد: امیدواریم با هم‌اندیشی و حرکت متحد بتوانیم در راستای تحقق خواسته‌های رهبر انقلاب اسلامی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی گام‌های مطلوب‌تری برداریم.

وی از توجه شورای فرهنگ عمومی استان قم به آسیب‌های مختلف اجتماعی به ویژه طلاق یاد کرد و افزود: در حوزه فرهنگی می‌توانیم با استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و اصحاب رسانه حرکت‌های بسیاری را رقم بزنیم به همین علت حضور رسانه‌ها در شورای فرهنگ عمومی استان قم دنبال می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد سالامی استان قم با تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر عملکرد رسانه‌های مکتوب و مجازی نظارت مشخصی دارد، تصریح کرد: برای جلوگیری از فعالیت رسانه‌های مجازی غیر مجاز میان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و قوه قضاییه ارتباط لازم وجود ندارد که امیدواریم این امر مورد توجه قرار گرفته و اعمال قانون مورد نیاز انجام شود.

دانشی از جایگاه رسانه‌ها در افزایش مشارکت‌های مردمی یاد کرد و گفت: پیشگیری از وقوع جرم بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست و رسانه‌ها در این راستا نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.