رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 4 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۵
  • الأربعاء ۱۹ ربيع ثاني ۱۴۳۸
  • 2017 Wednesday 18 January
اوقات شرعی

  • یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۴۸
  • کد خبر : 1953
  • مشاهده : 42 بازدید
  • دسته بندی نشده
  • چاپ خبر : ۱۵ مصدوم حوادث جاده‌ای از خدمات بالگرد اورژانس ۱۱۵ قم بهره بردند
فراهانی اورژانس 115
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم خبر داد

۱۵ مصدوم حوادث جاده‌ای از خدمات بالگرد اورژانس ۱۱۵ قم بهره بردند

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم از امدادرسانی بالگرد اورژانس قم به ۱۵ مصدوم حوادث جاده‌ای طی دو روز اخیر خبر داد. مهدی فراهانی با اشاره به آمار بالای فعالیت‌های اورژانس قم طی روزهای اخیر بیان کرد: در ایام پایانی تعطیلات شاهد افزایش تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان قم هستیم و متأسفانه […]

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی قم از امدادرسانی بالگرد اورژانس قم به ۱۵ مصدوم حوادث جاده‌ای طی دو روز اخیر خبر داد.

مهدی فراهانی با اشاره به آمار بالای فعالیت‌های اورژانس قم طی روزهای اخیر بیان کرد: در ایام پایانی تعطیلات شاهد افزایش تردد خودروها در محورهای مواصلاتی استان قم هستیم و متأسفانه میزان وقوع حوادث نیز طی این روزها افزایش یافته است.

وی با اشاره به اینکه بالگرد اورژانس قم طی روزهای اخیر چهار سورت پرواز امدادی داشته است، خاطرنشان کرد: به‌وسیله بالگرد اورژانس قم در دو روز اخیر نسبت به امدادرسانی ۱۵ مجروح بدحال اقدام شده است.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به اینکه در روز جمعه بالگرد اورژانس قم طی نیم ساعت دو سورت پرواز امدادی داشته است بیان کرد: طی این دو پرواز ۱۰ نفر از مجروحان حوادث جاده‌ای به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی با اشاره به وقوع دو تصادف دیگر در محور قم – نیزار در روز شنبه اضافه کرد: واژگونی تریلی حامل گندم از جمله حوادث امروز بود که در این حادثه یک مرد ۵۵ ساله از ناحیه سر به شدت آسیب دید که به‌وسیله بالگرد اورژانس به بیمارستان منتقل شد.

فراهانی اضافه کرد: همزمان با وقوع این تصادف یک دستگاه پراید نیز در همین محور واژگون شد که در این حادثه یک خانم ۴۵ ساله دچار آسیب‌های شدید از ناحیه ستون فقرات شد.

وی گفت: برای امدادرسانی به این مصدوم بالگرد مجدداً به محل وقوع حادثه اعزام شده و نسبت به انتقال مصدومان این حادثه اقدام کرد.

معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با اشاره به افزایش فعالیت‌های اورژانس قم بیان کرد: در ساعاتی از روزهای اخیر ۱۵ تا ۲۰ دستگاه آمبولانس به صورت همزمان در حال مأموریت هستند.

وی با بیان اینکه طی روزهای اخیر به صورت متوسط مأموریت‌های اورژانس قم به ۲۵۰ مورد در روز رسیده است افزود: بیشترین میزان حوادث در روزهای اخیر به واژگونی خودرو اختصاص داشته است که علت وقوع این حوادث نیز عدم دقت و تمرکز در هنگام رانندگی است.

 

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.