رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵
  • الثلاثاء ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۳۸
  • 2017 Tuesday 17 January
اوقات شرعی

اورژانس 115 قم

بر اثر انحراف بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران ۱۴ نفر مجروح شدند.  به گزارش شهرکریمه انحراف یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران در ساعت سه بامداد امروز موجب مجروحیت ۱۴ نفر از هموطنان شد. براساس  گزارش اورژانس ۱۱۵ قم، این حادثه در کیلومتر ۴۵ اتوبان قم – تهران […]

بر اثر انحراف بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران ۱۴ نفر مجروح شدند.

 به گزارش شهرکریمه انحراف یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران در ساعت سه بامداد امروز موجب مجروحیت ۱۴ نفر از هموطنان شد.

براساس  گزارش اورژانس ۱۱۵ قم، این حادثه در کیلومتر ۴۵ اتوبان قم – تهران بر اثر انحراف اتوبوس از خط قم – تهران به سمت محور تهران – قم رخ داد.

پس از اعلام حادثه به مرکز فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ قم به سرعت چهار دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام و به مجروحان خدمات درمانی لازم ارائه شد.

بر این اساس، چهار مجروح حادثه به وسیله سه دستگاه آمبولانس به مرکز درمانی نکویی قم منتقل شده و ۱۰ مجروح دیگر نیز به صورت سرپایی در محل حادثه توسط پرسنل اورژانس ۱۱۵ درمان شدند.

با توجه به سرما و برودت شدید هوا همزمان با ارائه خدمات درمانی به آسیب دیدگان این حادثه با استفاده از یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و تعدادی آمبولانس، تمام ۲۶ سرنشین اتوبوس به جز افراد آسیب دیده به قم منتقل شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.