رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
  • الخميس ۲۰ ربيع ثاني ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 19 January
اوقات شرعی

  • سه شنبه ۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
  • کد خبر : 2886
  • مشاهده : 20 بازدید
  • خبرهای استان
  • چاپ خبر : مسلمان شدن یک مسیحی استرالیایی در دفتر آیت‌الله نوری همدانی
مسلمان شدن مسیحی

استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز یک مسیحی استرالیایی با حضور در دفتر آیت‌الله نوری همدانی مسلمان شد و نام حسین را برای خود برگزید. به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدناصر احمدی با بیان اینکه شور و شعور حسینی بالاترین طریق دستیابی به […]

استاد حوزه علمیه قم گفت: امروز یک مسیحی استرالیایی با حضور در دفتر آیت‌الله نوری همدانی مسلمان شد و نام حسین را برای خود برگزید.

به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله نوری همدانی، حجت‌الاسلام و المسلمین سیدناصر احمدی با بیان اینکه شور و شعور حسینی بالاترین طریق دستیابی به بصریت دینی است، گفت: این موضوع طبق کلام پیامبر اسلام «از شهادت امام حسین، حرارتی در دل مؤمنین هست که هرگز رو به سردی نخواهد گذاشت» می‌تواند موجب طهارت و پاکی قبول انسان‌ها و دوری از تحریف حقایق می‌شود.

استاد حوزه علمیه با اشاره به مشارکت «وهب بن عبدالله کلبی» در لشکر حضرت اباعبدالله(ع) و دفاع از ولایت و امامت، ادامه داد: امروز نهم آذر ماه ۱۳۹۵ دکتر جولیان تیموتی برابین کوپر، یک مسیحی استرالیایی با حضور در دفتر آیت‌الله نوری همدانی، مسلمان شد و نام «حسین» را برای خود برگزید. ضمناً خطبه عقد او با فرزانه مهدوی، استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهر ری، در این دفتر خوانده شد.

احمدی با بیان اینکه دکتر برابین کوپر با اشاره به تبلیغات سوء آمریکا درباره ایران، بر مهربانی، مهمان نوازی و شجاعت ایرانیان تاکید کرده است گفت: مسلمان شدن این دکتر استرالیایی و انتخاب نام زیبای حسین، موید اثرگذاری آموزه‌های قرآن و عترت(ع) در طول تاریخ و در اقصی نقاط جهان است.

کارشناس دفتر آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه در مدت حضورم در دفتر این مرجع تقلید، ۱۷ نفر از کشورهای مختلف مانند آلمان، رومانی، استرالیا، آمریکا، مسلمان شدند، تصریح کرد: فعالیت شبانه روزی دفتر آیت‌الله نوری همدانی در تهران، برکات زیادی برای کشور داشته است و مردم نیز می‌توانند همه روزه از طریق تماس با شماره‌های ۳۳۵۴۲۵۳۳ و ۳۳۵۱۳۳۸۰، سؤالات شرعی و مذهبی خود را طرح کنند.

 

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.