رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵
  • الخميس ۲۰ ربيع ثاني ۱۴۳۸
  • 2017 Thursday 19 January
اوقات شرعی

  • پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
  • کد خبر : 3016
  • مشاهده : 17 بازدید
  • خبرهای استان
  • چاپ خبر : ‌میرعلایی: بازیگران حرفه‌ای در سریال حضرت موسی (ع) حضور دارند
سریال حضرت موسی
‌بخشی از دکور و صحنه‌های سریال حضرت موسی (ع) مجازی است

‌میرعلایی: بازیگران حرفه‌ای در سریال حضرت موسی (ع) حضور دارند

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی حضرت موسی(ع) با تأکید بر بهره بردن از توجهات سایر کشورها به سریال‌های مذهبی برای معرفی فرهنگ غنی اسلام گفت: در ساخت این سریال از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود بهره گرفته‌ایم برای آنکه کاری فاخر و باکیفیت عرضه کنیم. به گزارش شهرکریمه احمد میرعلایی پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت الله […]

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی حضرت موسی(ع) با تأکید بر بهره بردن از توجهات سایر کشورها به سریال‌های مذهبی برای معرفی فرهنگ غنی اسلام گفت: در ساخت این سریال از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود بهره گرفته‌ایم برای آنکه کاری فاخر و باکیفیت عرضه کنیم.

به گزارش شهرکریمه احمد میرعلایی پیش از ظهر امروز در دیدار با آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به تأثیرات مجموعه تلویزیونی حضرت یوسف (ع) در خارج از کشور اظهار داشت: توجهات خاصی که به این سریال شده حاکی از توجه کشورهای مختلف جهان به مفاهیم قرآنی است.

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی حضرت موسی(ع) با تأکید بر بهره بردن از این توجهات برای معرفی فرهنگ غنی اسلام افزود: در ساخت این سریال از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های موجود بهره گرفته‌ایم برای آنکه کاری فاخر و باکیفیت عرضه کنیم.

وی خاطرنشان کرد: بهره‌گیری از این فناوری سبب کاهش هزینه شده و بر جذابیت سریال می‌افزاید، البته استفاده از بازیگران حرفه‌ای، عوامل خوب و دکورهای مناسب هزینه‌بر است.

تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی حضرت موسی(ع) عنوان کرد: ساخت بخشی از دکور و صحنه‌ها به شکل مجازی است تا هزینه‌ها کاهش یابد اما اگر بخواهیم تمام دکور سریال را به شکل واقعی بسازیم هزینه‌بر است.

میرعلایی بابیان اینکه این سریال نخستین سریالی است که آرت بوک را قبل از ساخت تهیه می‌کند، افزود: این مسئله بر جذابیت بصری افزوده و ساختار حرفه‌ای تولید در آن پیاده می‌شود.

در ادامه دیدار منصور ابراهیمی، تنظیم‌کننده نهایی فیلم‌نامه حضرت موسی(ع) از آیت الله مکارم شیرازی درخواست کرد تا ناظرانی از سوی ایشان بر فیلم‌نامه  این سریال نظارت کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.