قم-دبیر هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم گفت: مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره ابوذر قم چهارشنبه هفته جاری با تقدیر از افراد برتر در چهار بخش برگزار می‌شود.به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، علی فردوسی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره ابوذر قم چهارشنبه ۲۴ فروردین با معرفی آثار برگزیده در چهار بخش برگزار می‌شود.

دبیر هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قم افزود: در هفتمین جشنواره ابوذر قم ۶۴ نفر از خبرنگاران، عکاسان خبری و فعالان رسانه‌ای قم آثار خود را در ۴ قالب خبر، گزارش، مصاحبه و تک عکس خبری به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند که در نهایت از بین ۳۱۲ اثر پذیرش شده ۳۴ اثر به مرحله نهایی راه یافتند.

فردوسی با اشاره به رقابت نزدیک و کیفیت بالای آثار در مرحله نهایی گفت: به منظور دقت بیشتر در این مرحله، داوری آثار با استفاده از ظرفیت اساتید با تجربه رسانه‌ای توسط سازمان بسیج رسانه در تهران انجام شد و افراد برتر در ۴ قالب مذکور انتخاب شدند.

دبیر هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر قم گفت: آئین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره چهارشنبه این هفته در تالار شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قم برگزار می‌شود.منبع