معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم از بهره‌برداری و افتتاح پروژه‌های مختلف بااعتباری بالغ‌ بر ۵ هزارو ۵۰۰ میلیارد تومان در دهه فجر سال جاری خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از روابط عمومی استانداری قم، ابراهیم معتمدی در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی استان که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، اظهار کرد: اتفاقات خوبی در استان قم درحال رقم خوردن بوده که باید به گوش مردم برسد.
وی با اشاره به اینکه ۵ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان افتتاح پروژه عمرانی در ایام دهه فجر خواهیم داشت، مطرح کرد: ۲ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان آن توسط شهرداری و مابقی برای استان و شهرستان‌ها است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با بیان اینکه ۱۷۲۹ نفر اشتغال در بخش صنعت و زیربنایی با این پروژه‌ها ایجاد خواهد شد، عنوان کرد: شروع عملیات اجرایی مسکن ملی به‌صورت آپارتمانی و ویلایی در قم نیز در همین ایام خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه به دنبال مدیریت فضاسازی‌های شهری نیز هستیم، خاطرنشان کرد: با برگزاری جلسات مختلف، در نظر داریم بتوانیم از تمام ظرفیت‌های استان در این ایام استفاده کنیم.

انتهای پیام/