المان طرح قلم به مناسبت روز خبرنگار طی مراسمی با حضور مدیران شهرداری قم رونمایی شد.

به گزارش شهرکریمه، نشست صمیمی سید مرتضی سقائیان‌نژاد شهردار قم با اصحاب رسانه و خبرنگاران استان قم ظهر امروز در سالن همایش‌های شهرداری برگزار و در حاشیه این مراسم علاوه بر تقدیر از خبرنگاران برتر در حوزه شهری، از المان طرح قلم رونمایی شد.

در ابتدای این نشست مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قم با تاکید بر اینکه اصحاب رسانه شهرداری قم را در عرصه‌های مختلف همیاری کرده‌اند، اضافه کرد: امیدواریم در آینده به برکت این همیاری‌ها بتوانیم به نتایج گسترده‌تری برسیم.

حمیدرضا عابدی خرسند از فعالیت مطلوب تیم رسانه‌ای شهرداری یاد کرد و گفت: شهرداری قم سعی کرده است تا به میزان توان خود از فعالیت اصحاب رسانه حمایت کند.

همچنین شهردار قم در این مراسم با بیان اینکه شهرداری به دنبال بستری است تا بتواند ارتباط خود با رسانه‌ها را افزایش دهد، عنوان کرد: در خارج از محدوده شهر قم مسؤولیتی نداریم، در زمان گذشته در پروژه بلوار مرجعیت نزدیک به ۲۰۰ میلیارد تومان از شهرداری هزینه شد در حالی که شهرداری از عوارض مردم شهر قم هزینه می‌کند و درست نیست که از این منابع برای محدوده‌های خارج از شهر استفاده کنیم.

مرتضی سقائیان‌نژاد خاطرنشان کرد: اگر در قم فردی را داریم که بتواند در سیر و توسعه قم موثر باشد باید به مجموعه شهرداری معرفی شود چرا که در این مجموعه تفکر محدود نداشته و از ظرفیت همگان برای استفاده از ظرفیت‌های قم استفاده می‌کنیم.