استاندار قم با اشاره به نقش زیرساختی امنیت در توسعه و اعتلای نظام اسلامی، از تلاش‌های عوامل ناجای قم در تحقق این مهم قدردانی کرد. به گزارش شهرکریمه به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی صادقی در دیدار فرمانده ناجای قم طی سخنانی با اشاره به امنیت بسیار خوب استان قم از زحمات […]

استاندار قم با اشاره به نقش زیرساختی امنیت در توسعه و اعتلای نظام اسلامی، از تلاش‌های عوامل ناجای قم در تحقق این مهم قدردانی کرد.

به گزارش شهرکریمه به نقل از روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی صادقی در دیدار فرمانده ناجای قم طی سخنانی با اشاره به امنیت بسیار خوب استان قم از زحمات مجموعه ناجا قدردانی کرد.

استاندار قم با بیان اینکه خواست، همدلی و هدف واحد همه مردم و مسئولان نظام اعتلاء جمهوری اسلامی است افزود: زیرساخت اصلی در تحقق این مهم امنیت است که خوشبختانه به صورت بسیار خوبی محقق شده است.

وی با اشاره به اقسام امنیت از جمله اجتماعی، اقتصادی و سیاسی ادامه داد: در بسیاری از حوزه‌ها امنیت قابل تفکیک نیست و همه باید برای آن تلاش کنند.

صادقی نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت اجتماعی را مورد توجه قرار داد و افزود: ایجاد احساس امنیت در بین مردم رسالت مهمی است که مجموعه ناجای در تامین آن عملکرد خوبی داشته است.

نماینده عالی دولت در استان با اشاره به روحیه بسیار خوب پرسنل نیروی انتظامی در انجام وظایف تصریح کرد: تامین امنیت جامعه در فضای دوستی و محبت ضمن حفظ اقتدار و صلابت مسأله مهمی است که امیدواریم بیش از پیش به آن توجه شود.

استاندار قم همچنین نقش آفرینی نیروی انتظامی در برهه‌های مختلف از جمله انتخابات را مورد توجه قرار داد و با بیان اینکه استان قم از جنبه‌های مختلف از مهمترین اهداف دشمن برای ضربه زدن است ادامه داد: به لطفا خداوند، برکت خون شهدا، و تلاش همه دست اندرکاران و همدلی مردم خوشبختانه این افراد ناکام مانده‌اند.

در ابتدای این جلسه سردار مجتبایی فرمانده نیروی انتظامی استان قم ضمن تبریک هفته دولت، گزارشی از اقدامات ناجا در تامین امنیت مردم ارائه کرد.

وی با بیان اینکه نتیجه تلاش شورای تامین استان قم در سطح جامعه ملموس است افزود: طبق ارزیابی‌های صورت گرفته احساس امنیت بسیار خوبی در بین مردم حاکم است.