نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی گفت: امنیت ملی و سیاست خارجی با مقوله اقتصاد و فرهنگ گره خورده و در هر کدام از بخش‌ها مشکل داشته باشیم این مساله به شدت در فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی خودنمایی می‌کند.

به گزارش شهرکریمه حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری ظهر امروز در دیدار اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با آیت‌الله نوری همدانی، خطاب به این مرجع تقلید گفت: حضور حضرتعالی در کنار امام راحل(ره) در دوران انقلاب و در دوران‌های حساس نظام اسلامی نشان می‌دهد که شما از جلوداران نظام بودید و در مهم‌ترین زمان هایی که بسیاری از خواص سکوت کردند و گرد و غبار فتنه نگذاشت که آنها به وظیفه عمل کنند، حضور داشتید.

وی تصریح کرد: گاهی حضور و یا سکوت خواص ضررهای جبران‌ناپذیری برای نظام دارد چرا که مردم سکوت آنها که داعیه داران انقلاب هستند را می‌بینند و دچار تردید می‌شوند و بعضا نظام را دچار مشکل می‌دانند و یا غلظت مشکلات جبهه باطل را کمتر می‌کند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حافظه ملت ما اقدام به موقع و هوشیاری علما و مراجع تقلیدی چون شما را فراموش نمی‌کند بیان کرد: آیت‌الله نوری همدانی شخصیتی بودند که در تمام عرصه‌ها اقدام جدی کرده و ایستادند تا از آرمان‌های انقلاب و امام دفاع کنند.

وی با اشاره به ماموریت‌های کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: امنیت ملی و سیاست خارجی با مقوله اقتصاد و فرهنگ گره خورده و در هر کدام از بخش‌ها مشکل داشته باشیم این مساله به شدت در فرهنگ و آسیب‌های اجتماعی خودنمایی می‌کند.