بر اثر انحراف بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران 14 نفر مجروح شدند.  به گزارش شهرکریمه انحراف یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران در ساعت سه بامداد امروز موجب مجروحیت 14 نفر از هموطنان شد. براساس  گزارش اورژانس 115 قم، این حادثه در کیلومتر 45 اتوبان قم – تهران […]

بر اثر انحراف بامداد امروز یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران 14 نفر مجروح شدند.

 به گزارش شهرکریمه انحراف یک دستگاه اتوبوس در اتوبان قم – تهران در ساعت سه بامداد امروز موجب مجروحیت 14 نفر از هموطنان شد.

براساس  گزارش اورژانس 115 قم، این حادثه در کیلومتر 45 اتوبان قم – تهران بر اثر انحراف اتوبوس از خط قم – تهران به سمت محور تهران – قم رخ داد.

پس از اعلام حادثه به مرکز فوریت‌های پزشکی 115 قم به سرعت چهار دستگاه آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام و به مجروحان خدمات درمانی لازم ارائه شد.

بر این اساس، چهار مجروح حادثه به وسیله سه دستگاه آمبولانس به مرکز درمانی نکویی قم منتقل شده و 10 مجروح دیگر نیز به صورت سرپایی در محل حادثه توسط پرسنل اورژانس 115 درمان شدند.

با توجه به سرما و برودت شدید هوا همزمان با ارائه خدمات درمانی به آسیب دیدگان این حادثه با استفاده از یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و تعدادی آمبولانس، تمام 26 سرنشین اتوبوس به جز افراد آسیب دیده به قم منتقل شدند.