به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: بارندگی‌ها در خیلی از منطقه های آغاز شده و امروز اوج بارندگی‌ها در جنوب آذربایجان غربی، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، ایلام، خوزستان و شمال بوشهر هست. وی اظهار کرد: بارندگی‌ها در جزایر شمالی […]

به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، کارشناس سازمان هواشناسی اظهار کرد: بارندگی‌ها در خیلی از منطقه های آغاز شده و امروز اوج بارندگی‌ها در جنوب آذربایجان غربی، کرمانشاه، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، ایلام، خوزستان و شمال بوشهر هست.

وی اظهار کرد: بارندگی‌ها در جزایر شمالی خلیج فارس حدس شده هست که به نحو رگباری باشد و این شرایط را با دیرکرد در استان فارس نیز خواهیم داشت و شمال استان فارس اوج بارش‌ها می باشد.
کارشناس هواشناسی اظهار کرد: در آذربایجان شرقی بارش‌ها آغاز شده هست و باید در زنجان، قزوین، البرز، تهران، شهر قم، استان مرکزی و همدان نیز در انتظار بارش باشیم.
وی اضافه کرد: سواحل دریای خزر از ساعات پس از ظهر و شب با ریزش هوای سرد رو به رو هست و قویا هوا سرد خواهد گردید، ضمن اینکه آب‌های دریای خزر موج دار می‌شود و ریزش هوای سرد موجب خواهد گردید بارش‌ها به نحو برف باشد.
اصغری اظهار کرد: در آذربایجان‌های شرقی و غربی بویژه در بلندای کردستان و کوه‌های مربوط با زاگرس اعم از همدان، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد و شمال فارس بارش برف حدس شده هست که دربردارنده بلندای اصفهان، بلندی‌های شهر قم و بلندای قزوین نیز می‌شود.
وی اضافه کرد: چهارشنبه از سمت غرب از تراکم ابر‌ها کم می‌شود و این کاهش موقتی هست و موج تازه ای از بارش‌ها آغاز خواهد گردید.
کارشناس هواشناسی اظهار کرد: سه شنبه در خراسان شمالی و رضوی نیز باید در انتظار بارش‌ها و هوای سرد باشیم و عمده بارندگی‌ها در نیمه غربی ظاهر می‌شود و باید در انتظار موج جدید باشیم.