معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم از چند واحد نانوایی در نقاط مختلف سطح شهر به صورت سرزده و میدانی بازدید کرد و ضمن گفت‌وگو با نانوایان و مشتریان از نزدیک روند فعالیت این واحدها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، محسن امیدیان پیش از ظهر جمعه در بازدید سرزده و میدانی از نانوایی‌های سطح شهر قم اظهار کرد: خوشبختانه استان قم از بابت ذخائر کالاهای اساسی از جمله آرد و نان در شرایط بسیار مطلوبی قرار دارد و جای هیچ گونه کمبود و نگرانی نیست.

 

وی به کنترل و نظارت مستمر بر فعالیت نانوایی‌ها در روزهای اخیر اشاره کرد و افزود: بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده، تعدادی از نانوایی‌های سطح شهر موظف شده‌اند که بیش از ساعت کار همیشگی و تا نیمه شب اقدام به پخت نان کنند که در این زمینه جا دارد از همراهی و همکاری اتحادیه، صاحبان نانوایی و دیگر عوامل تشکر و قدردانی نمایم.

 

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم ادامه داد: نظارت بر وضعیت نانوایی‌های استان با هدف جلب رضایت مردم با جدیت در دستور کار قرار دارد و با متخلفینی که حقوق مردم را تضییع نمایند به شدت برخورد خواهد شد.

 

شایان ذکر است موضوع کیفیت پخت نان، سهمیه آرد، ساعت کاری، زمان تعطیلی واحدها و مسائل بهداشتی نانوایی‌ها از جمله موارد مورد ارزیابی در بازید معاون استاندار قم بودند.

 

انتهای پیام/