استاندار قم در بازدید از انبار ذخیره یکی از فروشگاه‌های بزرگ استان با تاکید بر تشدید برخورد با محتکران و اخلال گران در تامین و توزیع کالاهای اساسی، از همکاری مردم، کسبه و اصناف با دولت در عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه ها قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، سید محمدتقی شاهچراغی عصر چهارشنبه در بازدید از انبار ذخیره یکی از فروشگاه‌های بزرگ قم عنوان کرد: نظارت و کنترل در این زمینه وجود دارد و به طور حتم با محتکران و کسانی که خیر مردم را نمی‌خواهند، حتما برابر قانون با شدت بیشتر برخورد می‌شود؛ باور ما این است با توجه به بازدید امروز و آماری که داریم، هیچ محدودیتی نداریم.

 

وی با اعلام اینکه یک تغییر نرخی قرار است اتفاق بیفتد که اعلام خواهد شد، گفت: ان شاالله با پیش بینی ها و خریدهایی که در سطح ملی شده و بخشی از آنان به استان‌ها سهمیه داده شده و در حال انتقال به استان‌هاست کار در روال معمول انجام می شود.

 

استاندار قم اظهار کرد: جا دارد از فروشگاه های بزرگ، اصناف و خُرده‌فروشان که عمده آنها کمک و همراهی کردند و به ویژه از مردم فهیم قم، سپاسگزاری کنیم.

 

وی مطرح کرد: انتظار می‌رود در چند روز آینده، التهابی که بخشی از آن فضاسازی بود، برطرف شود چرا که هیچ مشکلی در تامین کالاها و مایحتاج عمومی وجود ندارد.

 

شاهچراغی خاطر نشان کرد: ان شاءالله همه کمک کنیم تا این کار بزرگ را که دولت سیزدهم آغاز کرده است را به سرانجام برسانیم.

 

انتهای پیام/

  • منبع خبر : روابط عمومی استانداری قم