فرمانده انتظامی استان قم ضمن تأکید بر انجام طرح‌های امنیت اخلاقی، پلیس راهور و راه استان را مکلف کرد نسبت به موضوعات آلودگی صوتی و بدپوششی بدون اغماض برخورد کنند.

به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار کاظم مجتبایی در جلسه کمیسیون تحول راهور فرماندهی انتظامی استان قم که با حضور معاونان، فرماندهان و روسای پاسگاه‌ها و کلانتری‌های استان قم برگزار شد، با اشاره به حساسیت ماه پایان سال بر اهتمام بیش از پیش نسبت به موضوعات ترافیکی، امنیتی و مرمت و بهسازی فضای اجتماعی تاکید کرد.

وی در ادامه بر پیگیری پلیس راهور در جهت اصلاح نقاط حادثه خیز در محورهای درون و برون شهری تأکید کرد و گفت: پلیس راهور استان باید با سازمان‌های متولی در جهت رفع نقاط حادثه خیز جلسات کاربردی برگزار کند.

فرمانده انتظامی استان قم سپس خواستار اصلاح تابلوهای حمل با جرثقیل در جهت آرام سازی محیطی و تسهیل عبور و مرور در ایام نوروز شد.

وی در ادامه سخنان خود از برگزاری رزمایش مشترک ویژه ایام نوروز در بیست و پنجم اسفندماه و با حضور شهرداری، آتش نشانی، امداد و نجات، هلال احمر، اورژانس و نیروی انتظامی خبر داد و گفت: تمام تلاش خود را برای سفر ایمن مسافران نوروزی بکار می‌گیریم.

سردار مجتبایی سپس اتمام پروژه‌های غیر همسطح «شهیدان محمود نژاد» و «۱۵ خرداد» را در کاهش مشکلات ترافیکی شهری در ایام نوروز مؤثر دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تأکید بر انجام طرح‌های امنیت اخلاقی، پلیس راهور و راه استان را مکلف کرد نسبت به موضوعات آلودگی صوتی و بدپوششی بدون اغماض برخورد کنند.