به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از ایکنا؛ نخستین نمایشگاه جامع نیازمندی‌های اربعین از دیروز در مسجد مقدس جمکران شروع به کار کرده هست. این نمایشگاه با هدف عرضه ملزومات شخصی، فرهنگی، بهداشتی و رفاهی به زوار اربعین و نیز فراهم نمودن امکان ثبت‌نام در طرح‌های متفاوت و متنوع فرهنگی و معنوی برپا شده […]

به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از ایکنا؛ نخستین نمایشگاه جامع نیازمندی‌های اربعین از دیروز در مسجد مقدس جمکران شروع به کار کرده هست.

این نمایشگاه با هدف عرضه ملزومات شخصی، فرهنگی، بهداشتی و رفاهی به زوار اربعین و نیز فراهم نمودن امکان ثبت‌نام در طرح‌های متفاوت و متنوع فرهنگی و معنوی برپا شده هست و در آن ملزومات پیاده روی با نرخ و تخفیف‌های مناسب به بازدید‌‌کنندگان عرضه می‌شود.

علاوه بر این مبلغان اربعین با حضور در غرفه‌های متفاوت این نمایشگاه به تعریف مسائل مربوط با این پیاده‌روی، جواب به سؤال‌ها و شبهه‌ها، معرفی طرح‌های فرهنگی اربعین من جمله طرح نائب الشهید و …

لازم به ذکر هست: این نمایشگاه تا جمعه سیزدهم مهر ماه سال از ساعت ۱۵ تا یک بامداد روزانه در شبستان امام هادی (ع) واقع در در شماره یک مسجد مقدس جمکران قم، میزبان علاقه‌مندان هست.

  

برپایی نخستین نمایشگاه جامع نیازمندی‌های اربعین در مسجد مقدس جمکران

 

انتهای پیام