مدیرکل مدیریت بحران استان قم مقاوم‌سازی ساختمان‌ها را راهکاری برای کاهش تلفات حوادث غیرطبیعی دانست و گفت: بیمه کردن اماکن مسکونی و تجاری در برابر حوادث باید مورد توجه قرار گیرد. محسن اروجی در حاشیه برگزاری مانور خانوادگی «زندگی در شرایط اضطرار»  با بیان اینکه دستگاه‌های امدادی در این مانور برنامه‌های آموزشی خود را در […]

مدیرکل مدیریت بحران استان قم مقاوم‌سازی ساختمان‌ها را راهکاری برای کاهش تلفات حوادث غیرطبیعی دانست و گفت: بیمه کردن اماکن مسکونی و تجاری در برابر حوادث باید مورد توجه قرار گیرد.

محسن اروجی در حاشیه برگزاری مانور خانوادگی «زندگی در شرایط اضطرار»  با بیان اینکه دستگاه‌های امدادی در این مانور برنامه‌های آموزشی خود را در دستور کار قرار داده‌اند، اظهار کرد: شهرداری نسبت به برگزاری مانور زندگی در شرایط اضطرار اهتمام جدی دارد و تلاش می‌کند طی شب‌های برگزاری این مانور برنامه‌های آموزشی به شیوه مطلوبی دنبال شود.

وی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت و تصریح کرد: با وجود اینکه ایران اسلامی در گروه کشورهای حادثه‌خیر قرار دارد اما تاکنون نتوانسته در حوزه آموزش به نتایج مورد نظر برسیم.

مدیرکل مدیریت بحران استان قم از برگزاری دورهای آموزشی در طول سال توسط دستگاه‌های مختلف امدادی یاد کرد و افزود: برخی از حوادث قابل پیش بینی نیست به همین علت مردم باید با سپری کردن دوره‌های آموزشی آمادگی لازم برای مواجه شدن با این حوادث را داشته باشند.

وی مقاوم‌سازی ساختمان‌ها را راهکاری برای کاهش تلفات حوادث غیرطبیعی دانست و بیان کرد: بیمه کردن اماکن مسکونی و تجاری در برابر حوادث باید مورد توجه قرار گیرد زیرا در هنگام وقوع حادثه این امر سبب کاهش هزینه‌ها می‌شود.