به گزارش خبرنگار شهرکریمه، علی فردوسی در آیین تکریم و معارفه مدیر پایگاه خبری شهرکریمه در استان قم که پیش از ظهر چهارشنبه در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قم برگزار شد بیان کرد: پایگاه خبری شهرکریمه باید از سلایق سیاسی دور باشد و اولویت کاری خود را تبلیغات اسلامی قرار دهد. سرویس حوزه در مهر […]به گزارش خبرنگار شهرکریمه، علی فردوسی در آیین تکریم و معارفه مدیر پایگاه خبری شهرکریمه در استان قم که پیش از ظهر چهارشنبه در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی قم برگزار شد بیان کرد: پایگاه خبری شهرکریمه باید از سلایق سیاسی دور باشد و اولویت کاری خود را تبلیغات اسلامی قرار دهد. سرویس حوزه در مهر جایگاه خوبی دارد باید از این ظرفیت استفاده کرد. این رسانه باید بستری برای تبلیغ فعالیت‌های گروه های جهادی باشد.

غفلت رسانه‌های قم از مسائل مهم استان

مدیر دفتر پایگاه خبری شهرکریمه در استان قم گفت: قم ام القرای جهان اسلام است و باید به عنوان الگوی شهرهای مذهبی و حتی غیر مذهبی دنیا باشد و ما در مجموعه مهر محوریت فعالیت‌هایمان مسائل و مشکلات مهم استان قم است. اتفاقاتی در قم رخ داده که رسانه‌های قم از آن غافل بودند و حالا به مشکلات مزمن تبدیل شده‌اند.

فردوسی در ادامه مسئله محوری را ضرورت حیات رسانه‌ها بیان کرد و افزود: رسانه‌ها باید مسئله محور باشند چرا که تمرکز صرف روی رویدادها رسانه را به سمت روزمرگی و انفعال می‌برد.