چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023 ساعت ×
تردد ۲ میلیون و ۳۴۶ هزار خودرو در محورهای مواصلاتی قم
شناسه : 91784
0

جانشین فرمانده انتظامی استان قم عنوان کرد: طی ۴ روز گذشته تردد در محورهای مواصلاتی استان نسبت به مدت مشابه تعطیلات عید فطر سال گذشته، ۵۷ درصد افزایش داشته است؛ در این مدت ۲ میلیون و ۳۴۶ هزار و ۱۲۲ دستگاه خودرو در محور یاد شده، تردد داشتند.

ارسال توسط :
پ
پ

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه به نقل از مرکز خبر پلیس قم، سردار بهادر اسماعیلی با اشاره به تعطیلات هفته گذشته و حجم تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی استان، از افزایش ۵۷ درصدی تردد خودروها در ۴ روز پایان هفته گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

 

وی با بیان اینکه در مدت مذکور تصادفات جرحی ۲ فقره افزایش داشته است، افزود: به‌حمدالله امسال نیز همانند سال گذشته تصادف فوتی نداشتیم.

 

جانشین فرمانده انتظامی استان قم گفت: در سال گذشته یک میلیون و ۱۸ هزار و ۴۱۵ دستگاه خودرو و امسال ۲ میلیون و ۳۴۶ هزار و ۱۲۲ دستگاه خودرو در محورهای مواصلاتی استان تردد داشتند که از این تعداد ۲ میلیون و ۱۰۶ هزار و ۳۹۱ دستگاه خودرو سواری و ۲۳۹ هزار و ۷۳۱ دستگاه خودرو سنگین تردد داشته اند.

 

وی در ادامه به آمار تخلفات رانندگی نیز اشاره کرد و افزود: بیشترین تخلفات در محورهای مواصلاتی استان شامل سبقت غیرمجاز با ۹۶ درصد، نبستن کمربند ایمنی با ۲۳ درصد، انحراف به چپ با ۴۳ درصد و سرعت غیرمجاز با ۵ درصد بوده که اعمال قانون صورت گرفته است.

 

سردار اسماعیلی با اشاره به آماده باش ۱۰۰ درصدی کارکنان پلیس راه استان در مدت مذکور، خاطر نشان کرد: با تلاش های صورت گرفته ترافیک نسبتاً روانی داشتیم و انسداد مسیر و مشکل ترافیکی و همچنین محدودیت تردد نیز اعمال نشد که جا دارد از همکاری رانندگان قدردانی کنم.

 

انتهای پیام/

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.