بازی دو تیم امید صبای قم و ذوب آهن اصفهان در پایان ۹۰ دقیقه مسابقه ثمری نداشت و با تساوی بدون گل به‌پایان رسید. به گزارش شهرکریمه تیم فوتبال امید صبای قم در هفته یازدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در خانه میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود. دیدار دو تیم از […]

بازی دو تیم امید صبای قم و ذوب آهن اصفهان در پایان ۹۰ دقیقه مسابقه ثمری نداشت و با تساوی بدون گل به‌پایان رسید.

به گزارش شهرکریمه تیم فوتبال امید صبای قم در هفته یازدهم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور در خانه میزبان ذوب‌آهن اصفهان بود.

دیدار دو تیم از ساعت 13:30 دقیقه امروز در چمن مصنوعی مجموعه ورزشی شهید حیدریان به انجام رسید.

در پایان 90 دقیقه مسابقه تلاش هر دو تیم ثمری نداشت و با تساوی بدون گل به‌پایان رسید.

در نیمه نخست این دیدار صبایی‌ها حملات پرتعدادی را روی دروازه ذوب‌آهن ایجاد کردند اما موفق به باز کردن دروازه حریفی اصفهانی خود نشدند.

در ادامه روند بازی چندین موقعیت دیگر نصیب بازیکنان صبا شد، اما این موقعیت‌ها با بی‌دقتی بازیکنان تیم صبا یکی پس از دیگری از دست رفت.

در نیمه نخست کم کارترین بازیکن میدان میر داداشی دروازه‌بان تیم صبا بود که حمله‌ای روی دروازه وی به‌صورت جدی ایجاد نشد.

نمایندگان فوتبال استان برای آن‌که قهرمانی نیم‌فصل را بتوانند به‌دست آورند و وضعیت خود را در جدول بهبود بدهند در نیمه دوم باانگیزه بیشتری وارد میدان شدند.

با آغاز نیمه دوم تلاش بازیکنان صبا دوچندان شد و بارها تا آستانه فروپاشی دروازه ذوبی‌ها پیش رفتند که با اقبال بلند این تیم حملات بی‌نتیجه ماند.

در اواخر مسابقه تیم صبا به گل دست‌یافت اما شادی صبایی‌ها مدت کوتاهی را داشت زیرا که گل از سوی کمک‌داور مردود اعلام شد تا تنها گل دیدار در موقعیت آفساید به ثمر رسیده باشد.

شاگردان رضا گل باشی در تیم امیدهای صبا با این تساو، 17 امتیازی شدند و در جایگاه  چهارم باقی ماند.

فوتبالیست‌های قمی از امروز به بعد خود را برای حضور قدرتمندتر در دور برگشت آماده می‌سازند،

نخستین بازی دور برگشت صبا در قم میزبان تیم سپاهان اصفهان خواهد بود که زمان برگزاری این دیدار از سوی سازمان لیگ اعلام‌نشده است.