به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری شهرکریمه، آیت الله سید حسن مرتضوی از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان در دیدار آیت الله رئیسی رییس جمهور، ضمن تقدیر از تلاش وی برای حل مشکلات مردم بر برنامه ریزی و اولویت قرار دادن مشکلات معیشتی مردم مخصوصا قشر ضعیف جامعه و فقرا تاکید کرد. وی ضمن توصیه […]

به گزارش سرویس سیاسی خبرگزاری شهرکریمه، آیت الله سید حسن مرتضوی از علمای برجسته حوزه علمیه خراسان در دیدار آیت الله رئیسی رییس جمهور، ضمن تقدیر از تلاش وی برای حل مشکلات مردم بر برنامه ریزی و اولویت قرار دادن مشکلات معیشتی مردم مخصوصا قشر ضعیف جامعه و فقرا تاکید کرد.

وی ضمن توصیه به توسل به حضرت ثامن الحجج امام رضا(ع) و استمداد از ذوات مقدس معصومین(ع) برای رفع  مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم دعا کرد و از رییس جمهور  در خواست برنامه ریزی و توجه ویژه برای قشر ضعیف جامعه کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود وظیفه دولت را تحکیم اعتقادات اصیل شیعه و دفاع از مکتب اهل بیت(ع) و لزوم برنامه ریزی بیشتر برای کارهای فرهنگی و معارفی دانست.

آیت الله مرتضوی همچنین با اشاره به افت تحصیلی مراکز علمی در دوران کرونا بر ضرورت حضوری شدن دروس در دانشگاه‌ها و حوزه ها تأکید کرد.منبع
info@rasanews.ir