پس از گذشت ۶ شب اجرای نمایش بزرگ «فصل شیدایی» در قم، تعداد افرادی که به تماشای این اثر پرداختند از مرز ۴۰ هزار نفر عبور کرد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، نمایش بزرگ «فصل شیدایی» به همت سازمان هنری رسانه‌ای اوج و دعوت سپاه استان قم، در راستای برگزاری کنگره ملی شهدای استان از ۱۲ مهرماه در منطقه نمایشگاهی غدیر در حال اجرا است و تا کنون بیش از ۴۰ هزار نفر این اثر فاخر هنری را تماشا کرده‌اند.

 

نمایش بزرگ «فصل شیدایی» به تهیه‌کنندگی علی‌رضا کوه‌فر، کارگردانی سعید اسماعیلی و نویسندگی و روایت رسالت بوذری توانسته هر شب بیش از ۷ هزار نفر را به منطقه نمایشگاهی غدیر بکشاند و افراد به همراه خانواده خود به تماشای این اثر قرآنی و تاریخی بپردازند.

 

همچنین اتوبوس‌های درون شهری با همکاری شهرداری قم به صورت رایگان برای انتقال شهروندان به محل نمایش فصل شیدایی، از ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه در نقاط؛ پایانه مسافربری پردیسان، میدان شهر قائم، میدان نبوت، میدان توحید، میدان مطهری و امامزاده شاه ابراهیم (ع) مستقر هستند.

 

علاقه‌مندان برای تماشای نمایش بزرگ «فصل شیدایی» با مراجعه به سایت https://www.namaticket.ir می‌توانند جهت رزرو بلیت رایگان اقدام کنند.

 

این نمایش تا ۲۶ مهرماه از ساعت ۱۹ در منطقه نمایشگاهی غدیر واقع در انتهای شهرک قدس روبه‌روی کوه خضر نبی (ع) میزبان مردم شریف قم و دیگر استان‌ها است.

 

انتهای پیام/