چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ Wednesday, 22 March , 2023 ساعت ×
ثبت ۴۲ هزار گروه جهادی فعال در کشور – پایگاه خبری شهرکریمه | اخبار ایران و جهان
شناسه : 95142
0
قم-رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از ثبت ۴۲ هزار گروه جهادی فعال خبر داد و گفت: این گروه های جهادی از اقشار مختف در حوزه های متنوع در حال خدمت رسانی به مناطق محروم کشور هستند.
ارسال توسط :
پ
پ

[ad_1]

به گزارش خبرنگار شهرکریمه، سردار محمد زهرایی عصر دوشنبه در دیدار با آیت الله نوری همدانی اظهار داشت: بسیج سازندگی با فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی و در راستای حمایت از گروه‌های جهادی تشکیل و در بسیج هم دنبال شد تا با روی کار آمدن دولت‌های مختلف دچار تغییرات نشود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه در حال حاضر ۴۲ هزار گروه جهادی ثبت شده فعال در کشور از اقشار مختلف داریم ابراز داشت: این گروه‌های جهادی در حوزه‌های مختلف در حال خدمت رسانی هستند.

وی عنوان داشت: آب رسانی به روستاهای کشور هم اکنون با مشارکت وزارت نیرو و بسیج سازندگی در مناطق مختلف روستایی کشور در حال انجام است و رویکرد دولت در این زمینه مناسب است.

سردار زهرایی بیان داشت: گروه‌های جهادی بدون هیچ چشم داشتی در راستای خدمت به مردم محروم کشور کمر همت بسته‌اند و در هفته بسیج سازندگی ۱۵۳ هزار نفر در قالب ۱۴ هزار گروه جهادی رزمایش جهادگران فاطمی را در سراسر کشور برگزار کردند.

[ad_2]

منبع

ثبت دیدگاه

دیدگاهها بسته است.