جشن نیکوکاری با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای خانواده‌های نیازمند استان قم که هر سال در آستانه شب عید برگزار می شود، امسال از امروز پنج‌شنبه ۱۲ اسفندماه با شعار «عیدی برای همه» آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهر کریمه، محسن مسعودیان راد مدیرکل کمیته امداد استان قم، با بیان اینکه جشن نیکوکاری با هدف جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای خانواده‌های نیازمند هر سال در آستانه سال نو برگزار می‌شد گفت: این جشن ملی امسال زودتر از سالهای قبل و همزمان با هفته احسان و نیکوکاری برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اینکه پایگاه‌های جشن نیکوکاری، امسال از روز پنج‌شنبه ۱۲ اسفند، در میادین و مراکز اصلی استان مستقر شده‌اند، افزود: ۱۱۲ مرکز نیکوکاری نیز آماده دریافت کمکهای مردمی برای نیازمندان هستند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان قم شعار جشن نیکوکاری امسال را «عیدی برای همه» اعلام و اظهار کرد: در روز جمعه ۱۳ اسفند نیز میعادگاه‌های نمازجمعه در سراسر کشور، میزبان حضور خیران و مردم نیکوکار به منظور مشارکت در جشن نیکوکاری است.

 

وی از مردم نیکوکار استان خواست تا بیشتر به صورت نقدی کمک کنند و خاطرنشان کرد: شماره کارت ۶۰۱۸-۵۰۱۶-۹۹۷۹-۶۰۳۷ و کد دستوری #۰۲۵*۱*۸۸۷۷* به منظور جذب کمک‌های مردم و خیران با روشهای نوین پرداخت و انتقال وجه در نظر گرفته شده است.

 

مسعودیان راد با بیان اینکه کمکهای نقدی مردم از طریق روشهای ذکر شده زودتر به دست نیازمندان می رسد، تاکید کرد: شهروندان و خیران همچنین می‌توانند از طریق QR کد پیش‌بینی شده نیز کمک‌های خود را برای رفع احتیاجات نیازمندان در آستانه سال نو پرداخت کنند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان قم اعلام کرد: جشن ملی نیکوکاری تا ۲۵ اسفندماه ادامه دارد و به مردم اطمینان می دهیم کمکهای آنها پیش از سال جدید به دست محرومان و نیازمندان خواهد رسید.

 

انتهای پیام/