رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در قم گفت: ۸ستاد در نقاط معین استان قم ایجادشده و فعالیت خود را از روزهای آتی آغاز خواهند کرد و همزمان با این ستادهایی که در بخش‌های توابع استان دایر شده فعالیت می‌کنند.

به گزارش شهرکریمه حجت‌الاسلام والمسلمین محمدمهدی محسنی ، اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته برنامه تبلیغاتی حجت‌الاسلام رئیسی در قم یک ستاد مرکزی دارد که این ستاد در خیان ۴۵ متری صدوق، ۲۰ متری مهدیه واقع‌شده است.

رئیس ستاد انتخاباتی حجت‌الاسلام رئیسی در قم افزود:کمیته‌های مختلفی برای این کار ساماندهی شده که ستاد متشکل از کمیته تأمین محتوا، کمیته تبلیغات، کمیته بانوان، کمیته جوانان و دانشجویان، کمیته فضای مجازی و کمیته پشتیبانی که فعالیت خود را در ستاد مرکزی آغاز کرده‌اند.

محسنی با اشاره به ایجاد ستادهای انتخابی در سطح استان، بیان کرد: ۸ ستاد در نقاط معین استان قم ایجادشده و فعالیت خود را از روزهای آتی آغاز خواهند کرد و همزمان با این ستادهایی که در بخش‌های توابع استان دایر شده فعالیت می‌کنند.

وی در مورد همایشات ستاد مرکزی استان قم، تصریح کرد: در چند روز آینده وارد برنامه‌هایی نظیر سخنرانی در مساجد و در بین جوانان خواهیم  داشتم که از سوی اقشار حوزه و دانشگاه و فعالان فرهنگی صورت می‌گیرد.

محسنی درباره سفر استانی حجت‌الاسلام رئیسی به قم گفت: ایشان حتماً به قم سفر خواهند کرد اما هنوز جدول زمان‌بندی برنامه‌های ایشان مشخص نشده است.